Obrovská únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacka1986
1 příspěvek 31.10.12 15:09
Prosím, co mi je???

Dobrý den,
moc Vás prosím o pomoc, nevím co mi je. Je mi 26, BMI cca 19,5. Léčím se se sníženou funkci štítné žlázy a beru EUTHYROX 50mg, žádné jiné léky. Jsem už druhý měsíc hrozně unavená, nejradši bych celé dny prospala a nic nedělala, ale to bohužel nemůžu. Mám zvýšený tep, v klidi obvykle mezi 95-105 tepů za minutu. Nemám chuť k jídlu. Občas je mi na zvracení. Hodně se mi zhoršila pleť, i když jsem na to nikdy netrpěla. Jsem bledá. Zhruba dva týdny nazpatek jsem si nechala u praktického lékaře udělat krevní testy, ale nic nenašli. Zhruba před týdnem jsem cítila začínající zánět močových cest(minulý rok v prosinci jsem se s ním léčila v nemocnici a před 5 lety poprvé taky), časté nucení na močení, v noci i běžně chodím až 3×, pálení a řezání při močení, zvláštní zápach moči, ale beze stop krve, začala jsem pít urologické čaje a brát 2× denně brusinky max.,bolest při močení ustoupila, ale stále cítím mírný zápach a před 3 dny mě chytla záda tak že jsem se memohla ohnout, spíše na pravé straně, od žeber až po bedra, bolest je mírnější, ale pořád cítím bolest v bedrech a v podbřišku, kde občas mívám i křeče. Přijde mi, že hrozně zadržuju vodu a když přijdu z práce(většinoui celý den stojím)bolí mě nohy i břicho na dotek, nohou se pomalu nemůžu dotknout, když jsem doma není to tak hrozné, ale přijdu si i tak celá nateklá, snažím se pít 2,5 - 3litry čisté vody, ale změna žádná.
PROSIM VAS O POMOC, co by mi mohlo být nebo jaká vyšetření mám podstoupit, přijde mi, že už nemám žádnou sílu na nic :,(

Reakce:

Petra1970  01.11.12 20:23

Ahoj, pokud tak natékáš, jestli třeba nemáš ucpanou lymfu. Já jsem si na podobné neduhy (nechutenství, bolesti močového měchýře…)dala homeopatika a vždy mi pomohly.

Váš příspěvek