Problémy s dýcháním, bolest na hrudi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elendir.ianuer
2 příspěvky 05.10.12 12:08
Problémy s dýcháním, bolest na hrudi

Dobrý den, je mi 21 let, 163cm/50kg, závodně sportuji, nikdy jsem neměla žádné vážnější zdravotní obtíže. MJediné co mám-heterozygotní mutaci protrombinu.
Poslední měsíc se mi začaly stávat nepříjemné věci, z ničeho nic se mi začne špatně dýchat, mám tlak na hrudi, motá se mi hlava, třesou ruce a občas mi i rychle buší srdce (někdy naopak tak pomalu, že se mi z toho zamotá hlava).
Prosím o radu, co by to mohlo být. Poradí někdo? :hug:

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 16.11.12 21:35
Ploténka

Vaše potíže nejspíš způsobuje skříplí nerv srdce, což se stává velmi často, můžu Vám pomoct, ale pro víc informací mi napište do mé soukromé schránky.

ijw
1 příspěvek 06.12.12 20:26
Dalibor7 se nemohu přihlásit (ijwww@seznam.cz)

Před půl rokem se mi začaly stávat nepříjemné věci, z ničeho nic se mi začne špatně dýchat, mám tlak na hrudi, motá se mi hlava, třesou ruce a občas mi i rychle buší srdce (někdy naopak tak pomalu, že se mi z toho zamotá hlava).
Prosím o radu, co by to mohlo být. Poradí někdo? (Na Dalibor7 se nemohu přihlásit). Děkuji IJW

Tr0l0l0l
8 příspěvků 06.12.12 20:28

Doporučuju jen odpočívat, jinak chytnete infarkt. Zajděte si k doktorovi!

chattyno  07.11.13 14:25
tlak na hrudi

Dobry den, mám dotaz dceři je 25 let leči se na cronovu nemoc. Má 3 dny tlak na hrudi, v noci se příliš moc potí je zeslablá a ránu má teploty 38,5 ale kašel nemá.

Váš příspěvek