Přítelkyně a trápení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lukas87  26.01.14 08:17
přítelkyně a trápení

Zdravím všechny, ani nevím čím začít. Na začátek bych chtěl napsat, že má přítelkyně dělá masáže, že je tam nahá masíruje chlapy a zakončuje to vyvrcholením rukou, a nebo náhá tělo na tělo a taky zakončuje těm chlapům vyvrcholením rukou. To mě trápí moc, když tam jede tak pořád na to myslím jestli tam něco neudělá, když se ji zeptám jak a co tam probíhalo tak ona se nasere že se vyptávám. Ale to důležitější, přítelkyně má problémy s orgasmem, a já zase že se rychle udělám. Včera po náročném únavném dni jsme popily, došli jsme k sexu, samozřejmě na ní to přicházelo ale špatnýma pohybama ke konci jsem ji to přerušil a já se udělal. Pak chtěla strašně rychle druhé kolo ale já už nemohl, byl jsem na ní a snažil se ze všech sil, ale nešlo to a viděl jsem jak je pořád nasraná a nasranější, mě to už zamrzelo a bylo to horší. Pak mi řekla že mám jít vedle že se udělá sama, ale já řekl jestli to pomůže tak zajdu pro gel po 2minutách jsem přišel a ona ležela mrtvá že jde spát, ale já ji řekl stejně jdu vedle. Pak jsem přišel a šel taky spát. Dneska ráno jsem se ji zeptal co jaký byl a ona ušel, že se dodělala. A to mě dorazilo, já se snažím všechno a ona mě pošle bokem aby se udělala :( Nevím co mám dělat, jak se zachovat, dost mě to všechno trápí.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek