Bazální teplota - otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vikynka
6 příspěvků 01.09.10 11:30
Přirozené plánování rodičovství

Ať na internetu hledám, jak chci, nevím 100% o co jde. Jde mi přesně o metodu s teploměrem. Vím, že se má měřit teplota hned, jak se probudím a vstanu v postele. A pochopila jsem, že jakmile se teplota zvýší, nastává ovulace. Nastává ovulace hned ten den? Jak dlouho trvá? Může mít na to vliv, že mám hodně nepravidelnou (dokonce jednou za dva měsíce) menstruaci? Ovulace musí být 14 dní před menstruací a nebo to není podmínka? Slyšela jsem, že se tato metoda používá, jak k otěhotnění, tak jako antikoncepce. Je tato metoda spolehlivá? Nevím do jakého soudku takový dotaz zasadit, tak mě omluvte, pokud jsem ho vložila do špatného tématu.

Reakce:

Michaela16
30 příspěvků 01.09.10 14:15

Dobrý den, můj názor je, že pokud tuto metodu chcete použít jako antikoncepci, rozhodně to nedělejte (a už vůbec ne, když máte takhle nepravidelnou menstruaci) a pokud chcete otěhotnět, nespoléhejte na ovulaci a milujte se, kdy budete mít chuť, protože pokud se ráno změříte a partnerovi řeknete: ‚dneska a zítra to půjde‘, tak se milování ‚na povel‘ partnerovi brzy omrzí a přidruží se psychické problémy a půjde to ještě hůř.

Dr.House
622 příspěvků 01.09.10 20:54

takže: vaše snaha otěhotnět je pěkná…ste chytrá žena, která hledá hloupé věci…

na internetu nic nehledejte…je to největší blbost!
nákou teplotu …k čemu jako???
snad si umíte spočítat dny…
vliv nepravidelné mentruace to mít může - ale musela byste najít příčinu proč je nepravidlná…

vysadte antikoncepci - udělejte si pěknej večer - naštvěte sousedy vašim jásotem a vzdycháním z propojené noci…a věřte mi že to klapne sebelíp než náká teplota a přesně vypočítanej den…je to sice hezký -ale pro nákýho matematika-.....což bych řekl že to nejste. Ste určitě príma a chcete bejt príma mamka…skočte na to a přestante hledat

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 10:48
Moohu se přidat

Pokud chcete tuto metodu použít jako ochranu před početím,tak skore v 99%selže.Pokud neužíváte hormonální antikoncepci,jsou další možnosti,jako kondom,pesar atp.Pokud to chcete použít jako metodu k otěhotnění a po mnoha pokusech to nejde,nechala bych si v prvním případě udělat vyšetření štítné žlázy.Pokud ta bude v pořádku pak je tu mnoho dalších možností.Stačí se zeptat.

Dr.House
622 příspěvků 02.09.10 12:10

a jak jsem řikal, vzkaz je adminem poupraven…hodně tam chybí - ale aspon něco zůstalo…:-) občas bych si přál aby se admin také zapojil do debaty…

Vikynka
6 příspěvků 02.09.10 12:17

možná napište celý svůj názor, respektive, co bylo „cenzurováno“ přes vzkazy, pokud Vás to neobtěžuje.

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 12:50
Bazální teplota

Mohu li Vám poradit,jděte na soukromou stránku.Oba máte registraci.

Dr.House
622 příspěvků 02.09.10 15:44

mám bejt tolik upřímný a říct vám co mě obtěžuje a co ne?…myslím že bude lepší vynechat mé názory a chutě..:-)

takže se přesouváme na soukromou stránku..:-)

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 16:30
Bazální teplota

Jéééé,alespoň jednou jste mně poslechl

Váš příspěvek