Přípravky Joalis a bolest hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

krutor  22.04.12 21:37
Přípravky Joalis

Již dva měsíce beru kapky Joalis Harmony. Poslední dobou mě velmi často bolí hlava i když jsem předtím na to nikdy netrpěl. Myslíte, že to může být způsobeno Joalisem?

Reakce:

Martina Fišerová  28.12.12 19:16

Dobrý den, užívám přípravky Joalis měsíc a hlava mě přímo třeští a to i po pauze a snížení dávek přípravků na minimum. Joalis jsem začala užívat právě pro léčbu bolestí hlavy a migrén a je mi ještě hůř než předtím. Jsem z toho úplně bezradná, protože nevím, zda vydržím přípravky užívat.

Rendisek82
10 příspěvků 24.04.13 12:34

Ahoj, to jsou reakce těla na daný problém, jediné co pomůže je vydržet. Od nich jsem brala několik produktů a příznaky byli fakt hrozné, že jsem nemohla ani chodit, co mne bolel každý kousek těla. Nejdřív se stav zhorší a pak přijde úleva. Tak to bohužel je u přírodních preparátů. Tímto způsobem fungují i homeopatika. Takže vydržet…držím palce :D

Lenka210  17.03.15 22:00
Joalis

Ahojte, reaguji na příspěvky o bolesti hlavy v souvislosti s Joalisem. Jedno vím zcela jistě, když se nějaký letitý problém léčí, nejprve se stav jakoby zhorší. To by mohla znamenat ta bolest hlavy. Já jsem brala Joalis na různé věci a vždy mi to pomohlo.At už to bylo čištění od těžkých kovů, radioaktivity po Černobylu, měla jsem ložiska v játrech a ledvinách. na kontrole u parazitoložky přístrojem Salvia byl změřen po vybrání kapek dobrý stav. Brala jsem i antihelmitika na filárie a roupy. vše je pryč asi po 14 dnech užívání antihelmitik.
Roup dětský jsem měla i v oku a uchu. V uchu se to projevovalo tak že při čištění levého ucha mě to vždy bolelo v trubici. Po odstranění roupů mám ucho konečně asi po roce zase o. k. Takže k poradkyni, jak o ní bylo psáno výše, měla více mluvit k klientkou. na druhou stranu má asi neblahé zkušenosti a neználky a skeptiky a asi toho na ni bylo mic. Normálně to lidsky nezvládla. Ted už je léčba parazitů dál, není třeba u některých druhů brát antihelmitika ale jen bioinfo kapky od :D paní Podhorné - NADÉJE :hug:

Váš příspěvek