Preventivní přeléčení na parazity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pret  28.10.11 20:50
Preventivní přeléčení na parazity?

Je možnost koupit si někde nějaký lék na preventivní přeléčení na parazity u člověka? Např. škrkavku? Či je nějaký doplněk stravy, který těmto parazitům „nevoní“ a lze se jich zbavit?

Reakce:

Valesca
6 příspěvků 29.10.11 13:39
vnitřní paraziti

Trochu jsem se pídila po netu a zjistila, že žádný opravdu účinný preparát u nás neexistuje krom Vermoxu proti roupu dětskému. Existuje ale přístroj na odčervení. Stojí kolem 10000 tisíc.

Dále jsem našla nějaké informace o použití určitých bylin odpuzující vnitřní parazity.

Prý je účinný i mletý hřebíček. :think:

pret  29.10.11 13:54

Děkuji, zkusím to. K doktorovi se mi moc jít nechce :-( . Dlouho mě trápí určité problémy, stále jsem nevěděla proč, jelikož jinak jsem zcela zdráva a žiji opravddu aktivní život. Náhodou jsem našla na netu příznaky na škrkavku, bohužel to přesně vystihuje všechny mé problémy :-(. Jsem z toho dost špatná, pokud je to pravda, nevím, jak jsem k tomu případně přišla, jelikož si myslím, že hygienu dodržuji, ale zároveň jsem často v kontaktu s nemocnými domácími zvířaty, které někdo vyhodí. A ač je pravidelně následně odčervuji, mám obavy, zda něco nebylo rychlejší než já…

Valesca
6 příspěvků 29.10.11 19:13
odp.

Celkem mě štve, že pro zvířata odčervovací přípravky exitují běžně a z doktorů se nikdo nepozastavuje nad tím, že by i člověk měl být jednou za čas preventivně vyšetřen.. :-(

Sybilla
11 příspěvků 30.10.11 08:52
prírodná alternatíva na parazity

Okrem Vermoxu sa u más dá na predpis dostať ešte Zentel (ale už iba sirup nie tablety). Je silnejší ako Vermox a odstraňuje bežné parazity (hlísty, škvrkavky) žijúce v čreve ale neodstráni napr. pečeňové motolice a iné parazity žijúce v tkanivách. Najlepšie čo sa dá kúpiť ale iba v zahraničí je Cesol, je drahý ale účinný, pretože ide až do tkanív.
Ibaže veľmi zaťažuje pečeň.
Prírodná liečba nie je taká agresívna a rovnako účinná, ibaže dlhšie trvá. Používa sa trojkombinácia: Klinček/hřebíček, palina/pelyněk a extrakt z orešáka/ořešák čierneho - (nemýliť s orechom vlašským. Kúra je na 21 dní. Dávkovanie vám nájde kamarát gúgl ak zadáte orešák čierny. Miesto orešáka sa dá použiť Lugolov roztok, je lacnejší a rovnako účinný a ešte k tomu si dorovnáte deficit jódu, ktorý máme všetci poriadny - keď už nič iné, aspoň si zrovnáte činnosť štítnej zľazy.

erwinloyd  05.02.14 23:28
oresak

Zdravim Sybilu aj ostatnych,
na uvod len tolko ze by som rad podstupil tuto ocistu, zacal som googlit, a dostalsom sa az sem, opakovane sa odkazuje na google, ze google nam da informacie ako uzivat 3/kombinaciu na ocistenie hreubeho creva, nie som si isty ci ton 100% potrebujem, ale rad by som, tak som si objednal vsetko 3 zlozky 3/kombinacie, a recept, resp. spravne uzivanie som zatial nikde nenasiel…
vzdy najdem len googlin a najdes…sorry, nasiel, 2 informacie a tie su nodlisne skoron vom vsetkom, v case uzivania aj v davkovani…tak som s tohoto akosi v…vedla…
je tu, alebo niekde inde niekto kto vie aj napisaty konkretnejsi popis uzivania???
dakujem za vsetky napady,
Erwin Loyd
Amsterdam.

rplus  08.02.14 17:48
ořešák americký

Na internetu se dá koupit tinktura ze tří bylin, Ořešák americký, Peliněk, Hřebíček. Od firmy Zapper. Lze ho i objednat přez lékárnu. Jmenuje se CLARKIA. V krabičce jsou 2lahvičky a cena je něco málo přez 500,– Kč. Posílám i emailovou adresu. tinktura@zapper.cz

erwinloyd  08.02.14 20:33
3-komb. Oresak na parazity

Hello, Dakijuem,
ale ja som si uz objednal, mam oresakovu tinkturu, zvlast klinceky a aj tu 3-tiu bilinku, ako to namiesat, respekt. ako to uzivat???
dakujem.
 Erwin.

rplus  08.02.14 21:52

Ten přípravek který jsem popisovala je už namíchaný a je k tomu přibalený i návod na užívání. Jak si to sám namíchat nevím. Podrobné složení myslím není uvedeno. Dávkování je velice pozvolné. Taky se nedoporučuje překročit dávkování. Určitě doporučuji zehnat návod. Bere se to první den po 3kapkách 3× denně a pak se denně zvyšuje o 1-2 kapky. Po 14ti dnech se na 7 dní úplně vysadí a po té se zase pokračuje ale už ve vyšších dávkách. Ten proces je trochu náročnější na laické podávání. Doporučuji sehnat si originál. Případně si zavolejte na info 420 776397843
 Renča

rplus  08.02.14 21:56

V případě, že se vám nepodaří sehnat návod, tak vám ho přepíšu na tyto stránky. :)

erwinloyd  09.02.14 06:36

OK, dakujem, takze si to skusim objednat do Amsterdamu, ak to neposlu sem, tak Vas poprosim o recepturu a skusim si to namiesat, alebo uzivat, jednotlivo ale spolu jeden za druhym.
dakujem,
s pozdravom,
 Erwin.

rplus  09.02.14 13:10

Přeji hodně štěstí.
Renča

Misikal  18.11.16 22:35

Parazity můžeme prý chytit od domácích mazlíčků.

Martiaa  28.11.16 22:22

To je pravda, ale také z jídla. Proto je dobré si čistit střeva dvakrát ročně. Dobrý je na to www.parazitex.cz, který je zahubí a dostanou se z těla ven.

Misikal  29.11.16 22:41

Já psa odčervuji, proto jsem tomu moc nevěřila, ale slyšela jsem o tom. Ale je pravda, že mám ráda docela jídla, které mě asi můžou ohrozit. Takže si ho asi taky koupím, abych se zbavila nezvaných hostů.

Martiaa  30.11.16 18:39

Tak si kup parazitex a budeš bez problémů.

misikal  30.11.16 20:19

Budu muset to zkusit. Pokud mi pomůže, tak ho doporučím všem, protože to bude opravdu pomoc.

Martiaa  01.12.16 01:48

Tobě musí být asi opravdu divně že? Neboj mě taky bylo a po parazitexu je to báječný pocit nevím takové jak lehkosti.

Váš příspěvek