Předčasná ejakulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wrestler77  26.10.13 20:42
predcasna ejakulace

Dobry den mam problém z předčasnou ejakulaci. Pritelkyne ode mne odesla a ja si ted nemohu najit jinou protože mam strach ze by to dopadlo stejne. Docetl jsem se ze existuje obřízka ale tu ja nechci protože bych chtěl mít deti je mi 37 a myslím ze tu sance je také mam problém ze mam maly penis chtěl bych vas poprosit jestli je nejaky lek nebo bylyna mast která by me pomohla a jak najdu doktora ve svém meste Plzen dekuji

Reakce:

komander
6 příspěvků 29.01.14 18:24

Dobrý den. Mám ten samý problém. Předčasná ejakuace mě trápí několik let, ale v předkožce ten problém není. Bud pomůže pravidelná masturbace, nebo dlouhé mazlení s partnerkou, mohu doporučit obě metody.Chce to, ale vydržet a pravidelnost. Když jste sám doporučuji onanii. Normálně si třít pohlavní úd a když cítí te, že se blíží ejakuace tak přestat. No prostě jako přerušovaná soulož, akorát bez partnerky.Nic na tom není. Tak hodně štěstí. :)

komander
6 příspěvků 29.01.14 18:26
předčasná ejakuace

Žádná obřízka, předkožka s tím nemá co dělat!!! :)

komander
6 příspěvků 29.01.14 18:30
předčasná ejakuace

Jo a na ten malý penis-přece každý ví, že malý penis je citlivější a pružnější než velký. Tak, že žádná bylina, žádný doktor, a hlavně žádná obřízka. Chce to masturbovat a najít si milenku, která má ráda výdrž a nic neuspěchat!! :)

Váš příspěvek