Přechozená mononukleóza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ottis  02.06.13 11:34
Přechozená mononukleóza?

Dobrý den, koncem února jsem prodělal velmi těžkou angínu. Od té doby jsem byl v pořádku, sportoval jsem s plným výkonem, prostě ve zdravotní formě. Teď mě popadla lehká viróza, teploty 3 dny tak 37,5 a 4.den už bez teploty. Mandle (přesto, že trpím jejich chronickým zánětem) zduřelé nemám, ani mě nebolí. Mám ale na jedné straně krku hodně zvětšené uzliny. Jinde po těle jsou v pořádku, jenom ty jedny krční jsou zduřelé. Může se jednat o mononukleózu? Děkuji za odpověď

Reakce:

Mudr Jindrisek  07.09.13 15:17

Synecku myslim nebo spis vicemene vim ze si prechodil mononukleozu dej si pozor nemoc je to zakerna. Chyti te za pacesy a jen tak te nepusti :jazyk: a pamatuj nelibat se snikym

Ottis  07.09.13 15:39

Díky za odpověď. Jenom dodám, že teplota nezmizela, nýbrž pokračovala a během dvou týdnů vylezly jak játra, tak akutní protilátky, proti mononukleoze. Teď už mám léčbu za sebou a těšim se dobrému zdraví. Jen jsem vám chtěl dát za pravdu.
Zdravím

mononukleoza  06.12.14 12:23
mononukleoza

Dobrý den chtela jsem se vás zeptat, přechodila jsem mononukleozu, nevedela jsem, ze ji mam, ale jen bych rada vedela jak vas lecili, kdyz se to pry neleci antibiotiky a jake jste mel stavy, já mam vnitrni tresy, podrazdenost, velkou unavu, dekuji za odpoved.

Váš příspěvek