Potreboval bych poradit, jak na Herpes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pite 123  04.06.15 20:45
Potreboval bych poradit ja na Hepes

Dostal jsem opar(Herpes)a nevim jestli mohu s tim jit na slunicko.

Reakce:

Martika 76
164 příspěvků 22.06.15 12:12
Pite 123

Ahoj,

teď jsem si všimla, že někdo píše o herpesu…je to bohužel problém… moje kamarádka vyleze na sluníčko a okamžitě má aspoň 5 kousků kolem pusy… je to nevyléčitelné…

Jediné co si myslím, že trochu omezuje tvorbu jsou homeopatika, takže bych se poradila s homeopatem…

Držím pěsti ať to je jenom ojedinělá událost…

Měj se, m.

opakov  04.10.16 12:50
opkovaný herpes

Zkusit homeopatika, ale najít dobrého homeopata je podmínkou, ktrý nedává lék od oka, ale změří i jeho vhodnost na přístroji. Mám s tímto taky problém a letitý, měla jsem dva homeopaty, jen se mi problém u každého velmi zhoršil a trpím důsledky dodnes, takže léčím u jiné lékařky-homeopatky, která ale i změří vhodnost daného homeopatika. Nejhorší je, že jsem jim nacpala plno peněz a za zhoršení mého problému s opary!!!Oni neuznali svou chybu, že mi dávali špatné léky a špatné potence, i když jsem říkala, jak se mi po celou tu dlouhou dobu opary zhoršily, u prvního jsem byla 6 měs., u druhého 8 měs. a KATASTROFA!!!Opary se mi hrozně rozlezly a rozbujely. výskyt až 11krát do měsíce. Nyní se léčím 3měsíce a stav je malinko lepší díky správné volbě homeopatik.Ale je to na dlouhou dobu, jak vidím. :mavam:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu