Posun obratle a močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sleeky  03.02.14 14:46
Posun obratle a močení

Dobrý den,
mám takový problém - mimo jiné dege. změny páteře mám posunutý L5 o 8mm a k tomu i zúžený páteřní kanál. Na bolesti zad o břicha jsem si „zvykla“, když už se to nedá snést, zajdu na obstřiky a mám aspoň pár hodin klid. Ale teď se mi přidaly potíže s močením - nepociťuji potřebu, po čase začnou bolesti podbříšku a tak jdu zkusit jít na wc - jen je problém, že toho vymočím méně, než obvykle. Otázka zní, co s tím? Povolí mi to zase? A jak tomu pomoci. Je mi 31let :,( Chtěla bych ještě normálně žít. Mám více onemocnění, ale tohle je teď největší problém. Navíc, z operace mám (po několika operacích kolene) pomalu panickou hrůzu.
Předem moc děkuji za reakce

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 03.02.14 16:00
Dalibor7

S velkou pravděpodobností máte skříplí nerv ledvin, což se stává, již jsem se s tím párkrát setkal.Lze to docela snadno uvolnit, stačí jen vědět, jak na to. Rád ukážu jak na to a to budto osobně, nebo po skypu s webkamerou.

sleeky  04.02.14 15:27

Dnes mi bylo řečeno, že pokud to jinak nepůjde, tak budu muset chodit na cévkování či se cévkovat sama. Zatím to snad není nutné - když mě začne bolet břicho víc, tak jdu na záchod „a zkusím to“ a zatím se vymočím. Nemůžeš mi to nějak popsat, jak se ten nerv uvolňuje? Navíc mi teda řekli, že ten posunutý obratel asi ovlivňuje nerv, co má na „starost“ močový měchýř - tak nevím, jestli to pomůže s tím nervem ledvin.

Dalibor7
213 příspěvků 04.02.14 15:58
Dalibor7

Ano, může to být i nerv měchýře, ono je to jedno, každý skříplí meziobratloví nerv omezí nějaký orgán a je zle. Popsat to psaným slovem nejde.

Robin73  26.07.16 07:04

Dobrý den, ten jednoduchý cvik by mě moc zajímal. Mám vsunutý obratel L5 o cca.5mm a při sezení je to bolestivé. Jsem profesionální hudebník a při hodinách v orchestru, kdy člověk jenom sedí, je to utrpení. Můžeme se, prosím, domluvit na nějaké ukázce toho cviku?

Váš příspěvek