Postinor-2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajtacka-17  03.01.13 21:02
Postinor-2 rada prosím

Ahoj, chci se zeptat, s přitelem sem nam stala nehoda, že kondom praskl a do necelých 2 hodin sem si vzala prvni prašek postinoru a za 12 hodin dalši..ale mam obavi, že to nepomuže a..koukala sem navedlejši učinky a i po jednom dnu na sobe nic necitim ani jeden priznat..mela sem plodne dny, ale ty den pred tim skončily..a ted je to o takove normálni jako kdyby se nic nestalo… i na zachode všechno nic neni a chci se zeptat jestli je to jen, že na ten prašek reaguju dobre, nebo jestli vubec pusobi..a za tak necelých 14 dni mam mít menzes a nevim jestli se to zdrži nebo ne a bojim se, že to nezabralo a budu v tom..nevite jak se presvedčit dřiv než čekat než to budu mít? a jestli s tim mate taky nake zkušenosti..děkuju

Reakce:

TomasCoch  29.03.13 21:38

Vzali jsme si ho po 12hodinach. vyhozene penize čekame dalšiho prcka :-)

Elle01  16.08.13 00:23
Zpoždění menstruace

Dobrý den,
mám problém. S přítelem nám praskl kondom, ale ještě se neudělal. Avšak jsem dostala strach, tak jsem si asi po 30 hodinách vzala Postinor. Zle mi nebylo, avšak teď mám asi 10 dní zpoždění menstruace a stále nepřichází. Normální menstruaci mám takovou, že se mi klidně i někdy zpozdí sama o týden. Dělala jsem si 2 těhotenské testy a oba byly negativní. Už bych si dávno šla pro vyvolávací injekci, ale za 3 dny mám letět na dovolenou, tak jsem nevěděla, jak by na mě injekce působila a jak moc velké křeče bych měla. V letáku píší, že do 5 dnů, když se menstruace zpozdí, mám navštívit svého gynekologa. Stane se něco, pokud bych do té doby stále nedostala menstruaci, že bych k němu došla později?
Děkuji moc za odpověď.

Váš příspěvek