Posilování po nádoru na uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Thomas2333  26.12.15 14:11
Posilovàní po nádorů na uchu

Dobrý den můj ušní lékař mi nedokázal odpovědět tak to zkusim zde je mi 22let v 11mi při operaci zjistili jsem měl nezhoubný nádor na uchu po operaci téměř neslyším na 1ucho a už po operaci jsem začal pozorovat jakési následky obcasna malátnost motání hlavy při rychlých pohybech např rychlé zvednutí se že židle ale také například zhoršená chůze někdy mi prijde že při chůzi nechodim úplně rovněž a celkové mám zhoršenou rovnováhu a koordinaci a teď k tomu hlavnímu chtěl bych vědět jestli s tímto „problémem“ mohu navštěvovat posilování a normálně cvičit bez jakých omezení starší kolega z práce jehož sestra je doktorka říkal že ať se do toho nepoustim že prostě nemuzu z důvodu že ta hlava je narušená musím si dávat bacha že posilování i mimo jiné zatezuje i tzv centrální nervovy system a že zvedání jakých vyšších vah nepripada v úvahu prý mohu například omdlit udělat se mi špatně atd a když jsem se ptal ušního tak mi nedokázal odpovědět jestli je to 100procentne jisté že se svým zdravotním stavem mohu cvičit nebo ne spíš dal najevo že by to je doporučil ale když jsem chtěl přesně vědět proč jak co muzunemuzu jaký rizika hrozí tak se moc o tom bavit nechtěl na druhou stranu mi hodně lidí říká ze je to hloupost a že žádný problém nemám tak se Vás chci zeptat co si o tom myslíte a jak by jste se na mém místě rozhodli jenom podotykam že před 3 lety jsem posilování 2mesice navštěvoval a například u cviků jako je mrtvý tah nebo drepy s velkou čínskou se mi občas Motala hlava polivalo mě zvláštní pocit horka a někdy jsem měl takové jakoby tlaky v hlavě kamarád co taky chodí říkal že je to normální a prý si na tón"zvyknu" že třeba jeho kamarádovi se zas někdy zvedá žaludek ale to je zas člověk co zvedá 150 na bench a to já zas nepotrebuji co mám tedy delat zkusit zase cvičit i když nevím jestli je to bezpecne nebo se toho vzdát a žít po zbytek života s vědomím že jde de facto mrzák a nemůžu nic dělat pořádně a na plno jako ostatní lidí kolem mě?

Reakce:

Thomas2333  26.12.15 14:15

Pardon za hrubky jsem to neprecetl po sobě je to zdlouhavé

Váš příspěvek