Poruchy vidění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pipuna123
2 příspěvky 05.06.13 11:51
Poruchy vidění

Dobrý den, je mi za měsíc 45 let a mám chronické potíže žaludku, vylučování biliární tekutiny do žaludku, lékařka mi zkouší nové léky ale můj stav je neustále měnný, někdy jsem nafouklá, mám bolesti žaludku, břicha střídavě průjmy do 5 minut ihned po požití jídla i několikrát denně, mám fixaci střev, jsem několik let po vyndání žlučníku, zjistili mi že mám tuk na játrech ale pod pravým žebří mi střídavě bolí už roky a to po vyndání žlučníku, bolest se neustále stupňuje čím dál častěji, bolí mě i levé podžebří, jde mi bolest i do bederní páteře, někdy dost často mě bolí na prsou, zhoršil se zrak mlží se mi oči někdy mám před očima jiskření i bolení za očima a někdy bolení hlavy, berou mě nyní už pár dní, křeče do celých nohou a cítím jako by mi krví procházeli bubliny jde mi to po celém těle hlavně v nohou a někdy v rukou. Špatně se mi i někdy dýchá, nekašlu jen když mi šimrá v krku, měla jsem i slabé brnění v levé roce na prstech a někdy se nervově třesu zřídka při nervových vypětí, prostě celkově se necítím dobře, mám v sobě neklid a časté bušení srdce hlavně večer, jisté je že mám dost často nervové vypětí až někdy mám i slabé deprese. Vždy když jsem navštívila svého lékaře moc na to nereagoval jen kroutil hlavou a jen mě poslechl a změřil tlak. Nevím na koho se mám obrátit aby mi pomohl určit mojí diagnózu, připadám si jako když si před lékaři vymýšlím a je mi s toho ještě hůř. Děkuji za pochopení a nějakou pomoc. S pozdravem p. Angelozzi

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 06.06.13 09:05

Dobrý den, většina potíží, které popisujete způsobuje páteř a utlačení nervovích kořenů přímo v páteři. Co se týče zažívacích potíží, tak ty stím spojený nejspíš nebudou, ale vyloučeno to není. Pokud chcete, pomůžu Vám, ale nejsem doktor.

Váš příspěvek