Poruchy slinění, slano v ústech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eliška35
1 příspěvek 06.11.13 14:02
poruchy slinění, slano v ústech

Skoro půl roku mám husté lepivé pěnivé bělavé sliny připomínající bílek, v poslední době se přidala slaná chuť v ústech, někdy pálení jazyka, na dásních ani jazyku není nic vidět, je mně 65 let. Vyšetřovali mě zubaři, praktik, orl, nikdo si neví rady, už jsem z toho zoufalá. Trvá to celý den, od probuzení, jen, když spím, tak o tom nevím. Žádné vnější prostředky jako ústní vody, šalvěj, Vincentka na to nemá žádný vliv. Nepomáhají ani vitaminy B nebo antimykotika. Žádné léky neberu. Nemá s tím někdo zkušenosti?

Reakce:

ja13  10.11.13 19:00

Dobrý den, váš problém je problémem překyselení organismu. Možná máte v těle zánět, který doktoři neodhalí. Chtělo by to kompletní detoxikaci a dlaší postupy. Odkud paní prosím jste? když budete mít zájem ozvěte se. Děkuji

Sterok  26.09.14 21:53
Slanost pod jazykem

Dobrý den mám fakt obrovský problém se slaností pod jazykem.Je to opravdový extrem jsem z toho už zoufalý. Obvodní lékař to neřeší. V nemocnici na ORL mi řekli, že to neví čim to může být. Tomu nerozumím, přece to nějakou příčinu musí mít. Doktor v ambulanci mi řekl, že to měli řešit v té nemocnici, že on nemá takové možnosti vyšetření jako oni tam. Poradil by mi někdo jak z toho kruhu ven??Děkuji moc.

Stero  21.10.14 21:34
slano v ústech

Mám stejný problém. Umíte pomoci???

Stero  21.10.14 21:36
@ja13 píše:
Dobrý den, váš problém je problémem překyselení organismu. Možná máte v těle zánět, který doktoři neodhalí. Chtělo by to kompletní detoxikaci a dlaší postupy. Odkud paní prosím jste? když budete mít zájem ozvěte se. Děkuji

MR30  21.10.14 22:32

Jestli máte zájem hledat příčinu, můžeme to udělat. Prosím, napište mi na mail zdravi-krasa1@seznam.cz a budeme komunikovat tam. Je to prosím možné? záleži to pouze na vás. Děkuji za pochopení Milan

Stero  22.10.14 19:48
@Stero píše:

jsem z Přerova děkuji. R

malovanápísnička
2 příspěvky 07.04.16 23:47
Poruchy slinění, slano v ústech

Dobrý den, mám stejný problém už druhým rokem a nikdo mi nedokázal pomoci. Paní doktorka mi řekla, že, když už to trvá tak hlouho a stále tu ještě sem, že to smrtelné nebude. Na ORL sem absolvovala operaci -vyškrábání zbytnělé sliznice v nosohltanu, dostala spoustu léků, na gastru podstoupila vyšetření a manometrii a měření 24 hodin PH metrii/nosem hadičku přes krk do žaludku,/ zubař mi odoperova váčky na zubech a cistu v patře, vypila sem spousty čajů a vyzkoušela paní léčitelku. Ještě sem byla na plicním, tam mi paní doktorka řekla, jestli to není můj zlozvyk a doporučila prášky na nervy, protože na rentgenu plic také nic nebylo.Dnes sem na tom pořád stejně. Koukám, že příspěvek je starý už 3 roky, zajímalo by mě, jak jste dopadla dál. Mě je 59 let, ale to samé psal i 30ti letý mladík na nějaké jiné diskusi a také mu nebyl nikdo schopný pomoci. Jinak všechny moje výsledky z vyšetřeních jsou prý v popořádku. Moc bych prosila o odpověď, nebo o kontakt na pisatelku.

Váš příspěvek