Porucha nálad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sense123  04.10.15 11:17
porucha nálad

Dobrý den,
můj přítel má velké výkyvy nálad. V jedné minutě je milý, jak ten největší a nejlepší anděl, oplývá milými slovíčky, snesl by modré z nebe a během pěti minut je schopen mi nadávat (dost vulgárně) a už i vyhrožovat, že by mi dal nejraději facku atd. Nejdříve jsem si kladla vinnu sama sobě, že je to přičina mých chyb (že jsem třeba nestihla vytřít nebo ihned umýt nádobí - protože je můj přítel úchylný na pořádek, nejraději by chtěl, aby se vytíralo a utíral prach po domě každý den - což je při zaměstnání a péči o dvě malé děti dost nereálné, když mnohdy trávím v záměstnání od 6.00 do 16.30 (samozřejmě i s cestou) a do toho chci udělat teplou večeři atd. Nyní si vymyslel, že žárlím, když volám ke kadeřnici, aby se objednala a on zrovna tam je také. Sice jsem ho pořádála, aby mě objednal a on to odmítl a řekl mi, at si jí zavolám. Zavolala jsem a v tom bylo hned zle, že žárlím a plno a jiných výmyslů. Ted chodí a odprošuje (protože mi řekl dost ošklivé věci) a když jen řeknu, že už takto žít nemohu - hned z milého člově otočí a nadává mi a říká, že jiný chlap by mě zmlátil atd. V naší rodině dává najevo, že peníze vydělává jen on a že já nedělám nic. Je pravda, že jeho příjem je vyšší a mými skoro 18.tisicí jen opovrhuje. Dle něj já nedělám nic! Opravdu jsem si často kladla vinu sama sobě, ale dnes již nevím.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek