Mozková porucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emm  20.01.11 09:19
porucha mozková

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestly by mi někdo vysvětlil laicky eeg- záznam epizodický četně dlouhé epizodky theta 4hz oboustraně T-O s akcentací při hyperventilaci jen krátké useky norm aktivity dále si stěžuje na časté bolení bříška a po ránu na náhlou bolest hlavy zajímalo by mě jestly je to s tímto spojený a co se mu děje v hlavě a jestly to dokáže nadobro zmizet a jaký všechny vyšetření jsou možný podstoupit zatím jsme podstoupily jen eeg zajímalo by mě co všechno se dá odhalit co by to mohlo způsobovat děkuji

Reakce:

ninako  27.01.11 20:09

Potrebuješ zapátrať po skutočných príčinách u liečiteľa čo robí napríklad LCVJ, mňa jeden liečil na diaľku, zbavila som sa popritom aj iných problémov. Tu je jeho adresa: www.lieceniecezvyssieja.wordpress.com, drzim palce!

Dr.House
622 příspěvků 27.01.11 20:25

opět…prosím uživalele emm aby na tyhle báchorky nijak neapeloval, jelikož jde o reklamu kterou sem dává nákej zbožnej idiot co neví o medicíně ani prd…

a vám ninako doporučuji odejít ze serveru, jelikož ste jen další z těch stupidních hovad co roupama neví co dělat…na ty vaše kecy vám říkám, že se pletete lékařům do práce, motáte lidem hlavu za nesmysly..které jsou jak jinak než podvody a nudíte mě..takže sbohem..

Váš příspěvek