Tvarohový výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

a.bednářová  18.10.11 20:41
POMOC

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,pořád objevuji na kalhotkách tvarohově bílou tekutinu(tuhou­),která zapáchá a svědí.V únoru mi bude 18-náct,ale bojím se navštvívit lékaře :( Děkuji za odepsání… Adéla

Reakce:

Martin8
26 příspěvků 18.10.11 21:01

U dospívajících žen, je bílý výtok normální a nemusí být příznakem žádné nemoci, ovšem pokud silně zapáchá a svědí, je vhodné navštívit gynekologa.

Valesca
6 příspěvků 29.10.11 20:54

Nejsem vševěd, myslím si, že jde o přemnožené kvasinky. Navštívit gynekologii je nutnééé!

kmotra
114 příspěvků 29.10.11 21:06
ano,

děvčata mají pravdu, nejlépe hned příští týden běžte k lékaři.

Sybilla
11 příspěvků 30.10.11 09:24

Je to porušená rovnováha mikroorganizmov v pošve a okolí, teda sa premnožila kvasinka. Mastičkami alebo inou chémiou sa toho nezbavíš. Všetky chemické lieky tú kvasinku budú iba živiť a ona na rozdiel od teba prekvitať. Nič iné nepomôže iba nasadiť prísnu protikvasinkovú dietu teda žiadny cukor v akejkoľvek podobe (ani v ovocí)žiadne sacharidy, žiadna múka žiadny chleba ani pečivo (ani celozrné cestoviny)žiadne mliečne výrobky a najmú nie tavené a plesňové syry. Iba zelenina s malým množstvom sacharidov a kto je maso tak netučné a ešte vajcia. Z mliečnych výrobkov je možné piť iba doma vyrobený kefír tibetskou kefírkou aj to iba ako samostatné jedlo. Veľa surovej zeleniny. Pri prísnom dodržaní dietnych opatrení, tak za pol roka niekedy treba aj viac, sa kvasinka umravní. Zbaviť sa jej nemožno pretože tvorí súčasť našej mikroflŕy, dá sa ju ba dostať do normálu.

Valesca
6 příspěvků 30.10.11 12:47

Kdysi dávno jsem tento nepříjemný problém prodělala také. Gynekolog mi napsal léky na vkládání do pochvy. Těch tablet bylo 6. Jedna na každý den a bylo po problému. Bohužel nevím jestli si dobře pamatuji název, ale myslímže že to byl canesten. Tento problém se může objevit po užívání ATB. Také se to týká partnera. Měl by být přeléčen také.

Betty24  20.01.12 20:35

Také jsem s tím měla problém, ale teď jako prevenci používám Saforelle gel na mytí, který mi doporučila kamarádka a mám po problému. Dá se koupit v lékárně.

lucinenka  25.05.14 20:38

Mam asi podobny problem jako vy ale s rozdilem ze mi je 13… myslite ze na tom zalezi? Co s tim mam prosimvas delat? :zed:

kmotra
114 příspěvků 25.05.14 22:26
Nestyd se, zajdi si k lékaři.

Nemusí o nic jít, ale jistota je jistota. Hned zítra se objednej, nebo popros maminku.

Lila114  04.09.14 17:36
Kvasinky

Zdravim, citala som v prirodnych liecbach, ze kvasinky sa liecia octom. Mate skusenost? Neurobi ocot nieco so sliznicou?

Váš příspěvek