Podrážděná pokožka hlavy po barvení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Liduš Bártice  13.05.12 16:57
Podrážděná pokožka hlavy po barvení

Prosím o informaci,jak na podrážděnou pokožku hlavy.Používám na mytí vlasů a tím i na podrážděnou pokožku šampon Linola.Existuje po případě i další podobný a třeba i účinnější prostředek?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.Bártová :) :)

Reakce:

FifinaOfina
16 příspěvků 14.05.12 13:45

Dobrý den,
já jsem jednou po barvení dostala docela silnou alergickou reakci, až se mi udělaly stroupky. Byla jsem u kožní a ta mi předepsala Lotion roztok a úžesné. 2× jsem vetřela do vlasů a byl pokoj :-) Ale nevím, zda-li je to volně prodejné… :nevim:

Mariadna  11.05.14 21:23

Dobrý den,
asi tak před 3měsícema sem si obarvila vlasy a měla sem tak silnou reakci, že sem se celá osipala.Na rukou, zádech, nohou svědíci pupínky, na dlaních a rtech puchířky svědící a v hlavě svědící červené skvrny až mokvavé. Moje kožařka mi dala jen nějaké mastě, myslí si že je to alergie na barvu.Ale já už se 3 měsíce nebarvím a v hlavě mi furt přetrvávají svědící pupínky, nahmatávám si tam i boule a pokožka je furt suchá. Místama se mi to vrací po těle.
Nechybí mi třeba nějaké jen vitamíny??

Lemule
2 příspěvky 23.05.14 16:28
šampon

Vyzkoušejte tenhle šampon http://morespa.cz/…ampon-detail taky jsem měla problémy se suchou strupatou pokožkou hlavy a tenhle šampon mi moc pomohl.

Váš příspěvek