Počínající bolest v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adam95  31.03.16 09:38
počínající bolest v krku

Zdravím,

zítra jsem objednaný na zátěžové testy, navíc v ten samý den musím s otcem s kamionem ještě do Hamburgu pro zboží. Jako na potvoru sestra onemocněla, já se celou dobu držel (asi 10 dní), ale dnes mě lehce škrábe v krku. Ještě mi to nevadí, jde mi normálně jíst, ale rád bych to rychle a včas zastavil. Nemůžu si totiž dovolit být nemocný.
Poradíte mi nějakou osvědčenou rychlou radu?

Poslední dva dny jsem pil pro prevenci zázvorový čaj s medem a citronem, ráno si dávám všech 10 dní sklenku vymačkaného citronu a jím více ovoce, než snad za celý rok dohromady :D
Jo, ještě musím podotknout, že kvůli práškům nesmím alkohol, proto 90% slívu kloktat bohužel nemůžu.

Děkuji vám mockrát za rady a přeji pěkný den

PS: Když jsem byl naposledy před 6ti lety nemocný, měl jsem dost vážný průběh (skončil jsem v nemocnici na přístrojích) a před 10ti lety to nebylo jiné, proto se chci onemocnění vyvarovat a dělám pro to vše co umím. Ty různé epidemie chřipek a já nevím čeho všeho se mě většinou vždy vyhýbají, ale když už jsem nemocný tak pořádně…

Reakce:

Oliza  29.06.16 11:13
Bolest v krku

Na začínající bolení v krku cucám pastilky Larypront. Skvěle zabírají i chutnají.

Váš příspěvek