Návaly horka a pocení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klara machačova  07.06.10 17:52
poceni

mate nekdo problemy..s po­cenim?každy den při tom navaly horka..chvilu zase zima..a studene nohy..staršne se mi poti i dlaně.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Hanka.XY
71 příspěvků 08.06.10 01:08

A nezměnila jste poslední dobou obvyklý režim? Také to může být tím, že bylo poslední dni tolik horko na což nejsme po studeném jaru zvyklí…

kaja machacova  08.06.10 08:35
poceni

u me se toho za posledni dva mesice zmenilo hodne..začalo to tim že me jednoho dne odvezla sanytka..na silene rozbušeni srdce..mysle¨ka jsem siže je to muj konec…všechny vyšetřeni mam v pořádku!od eeg po krev,a moč.ale moc sem si to vzala do hlavy…a to tělo se stoho složilo..psychicky sem uplne ¨nadne..mam strach každy den že umřu..pocity že nec¨dyhcám atd…proste mi to vlezlo na mozek..beru antidepresiva nkïkdy bych nečekala že v 16 budu mit takove problemy…

monikabart  16.06.10 14:55
pocení a šalvěj

Ahoj. Já se taky potím a je mi to hodně nepříjemné, protože jsem hned rudá jak indián. Doktorka mi poradila šalvějové kapky. Stojí 50,–Kč a dávám si jich 25×3 denně. Pomáhá.

Magdalene  30.06.10 22:35

Ahoj, mám něco podobného, časté návaly horka, bušení srdce, bolest na hrudníku, nemůžu se pořádně nadechnout,bolesti hlavy, závratě, slabost, stavy na omdlení…za poslední půlrok jsem aspoň desetkrát skončila na pohotovosti, všechna vyšetření samozřejmě v pořádku..taky jsem se začala hrozně hlídat, několikrát denně si měřím tlak (mám ho nižší), je to hrozně nepříjemný, hlavně když mě to popadne někde venku, v autobuse, v divadle, už se mi to kolikrát stalo…prý je to všechno od psychiky, takže jsem začala chodit na psychologii, jinak bylinkový čaje, relaxovat.....tak uvidíme…je mi taky teprve 21 a ještě před pěti lety bych nevěřila že v tomhle věku budu mít takový problémy…tak ať je brzy líp!!!

monikabart  02.07.10 11:34

No, to je některým doktorům podobný, říct, že je to od psychiky. Řekněte si ať Vás pošlou na echo se srdíčkem. Chce to pořádně vyšetřit. Je totiž možné, že trpíte Marfanovým syndromem. Člověk o něm totiž neví, do té doby, než nastane problém. Já jsem dopadla taky tak. Náhodně u vyšetření jsem se dozvěděla, že musím okamžitě na operaci, protože mám dilataci (výduť) aorty.

Bábina
1450 příspěvků 03.07.10 16:37
Pocení

Pocení má mnoho příčin,a hlavně u žen to bývá hlavně příčina hormomální ,nebo stresová.Návaly horka a rudnutí v obličeji a krku,jsou průvodní znaky,hormonálních příhod a k tomu patří i to pocení.V dnešních horkých dnech je to horší než obvykle.Proto bych doporučovala čaj s řebříčku obecného,který zmenší problémy klimakteria Ráno a večer šálek.V dobrém bylinkářství lze zakoupit i kapky,které se užívají podle návodu.A buď opět šalvějové kaply nebo pastylky,ale je možný i vlažný šalvějový čaj průběžně několikrát za den po několika locích.Šalvěj pocení sníží ,ale úplně neodstraní,to ani není potřeba,protože potem odcházejí nečistoty těla.Šalvěj vám ale určitě zaručí,že nebudete cítit potem a pro vaší osobní pohodu se nebudete cítit jako ulepená ryba na suchu.A věřte ,že tak jako všechno jednou přejde,přejde i to protivné posení.Muži se musí holit,a někteří nosit "kožich "i v létě a ženy zase mají takováto trápení.Nejlepší je brát to z nadhledem,aříc si,Jsem ŽENA,mám na to nárok.Nemusím být za každou cenu,krásná,suchá a usměvavá.Klidně můžu trpět příznaky menopauzy, protože to je život.Holky jsme na tom všechny stejně.

zwikip
6 příspěvků 05.07.10 11:23
Moje

přítelkyně má návaly horka dost často a je ji 60 let.

Bábina
1450 příspěvků 05.07.10 12:04
Pocení a návaly

Pocení je vlastně úplně přirozená věc,kterou se tělo zbavuje látek,které mu škodí a nemůže se jich zbavit jinak,.U vaší přítelkyně se jedná asi o pocení klimakterické­.Některé ženy si myslí,že když jim skončí ciklus,že mají všechno za sebou.Ale ,pak to teprve začíná,protože tělo se musí vyrovnat s mnoha hormonálmími zmněkami.A ubez­pečuji vás,že jsme na tm většinou všechny stejně.Na srovnání hormonů bych doporučila výše uvedené čaje,a pokud jí obtěžují skvrny na odlečení od potu,běžte na diskusi na pocení v podpaží.Bohužel takhle z vašeho popisu nemohu určit ,zda jde o poruchu klimakter.,štítné žlázy,nebo to je stresového původu,ale zvětšené pocení vyvolávají i některé silné léky proti bolestem.Nejlepší by bylo,aby jste si s kamarádkou sedli a probraly všechny možnosti.Určitě na nějakou zradu příjdete a podle toho se pak dá poktačovat dál. Přeji hodně zdraví a „vydržať“a když budete potřebovat klidně so ozvěte

zwikip
6 příspěvků 05.07.10 14:04
návaly

přítelkyně si myslí,že je to jen klimakterium. Já se ptám jak to může tak dlouho trvat a jak ještě dlouho? Je proti tomu přírodní léčba?

IVANSKO  27.07.10 23:28
ODPOVĚD

:roll: :roll: I já mám příznaky pocení,návaly horka a pak bušení srdce,špatně se dychá,tlak na hrudi,strach ,že umřu.Byla mi diag.Panická ataka,tak si myslím,že to máte podle příznaků co uvádíte i vy

Bábina
1450 příspěvků 28.01.11 11:32
návaly

Já bych se přiklonila k Vaší přítelkyni a řekla bych že je to opravdu počátek klimakteria.A první a nečekané potíže bývají nejhorší.Ale každá jsme jiná a proto každé ženě tyto potíže trvají různě dlouho.Máte možnost si koupit v lékárně různé přípravky a nebo jednoduše pít 3× denně čaj s řebříčku obecného,přidat vápník a hořčík proti slábnutí kostí a výborné jsou tobolky s pupalkovým olejem.To trochu tu hormonální bouři uklidní.A je potřeba aby jste se uklidnila i Vy,protože stres tyto potíže zvětšuje.Ale mohu Vám dát čestné slovo,že jednou bude konec.Ale kdy,to ví,jen vaše hormonální soustava.

Courtney  28.01.11 13:47

mam teměř to samé. Pocení, střídaní tepla a horka, tlak na hrudi, ale i po celém těle, pocity že nedycham atd. nejdřive se to dalo ustat, ted už to mám dva týdny v kuse a sem z toho už uplně na nervy a strašně unavena, doktorka si myslí že je to od štítné žlázy, ale ještě není nic potvrzený tak uvidim. jo a taky mi je teprve 16

Ditikk  28.01.11 15:01
kajo machacova

S nemocí,která se u tebe projevila poměrně brzy,je psychosomatické onemocnění,trpím tímto onemocněním již 6 let,je mi ale 40.Většinou může vzniknout po těžší virové infekci a nebo dlouhodobé psychické zátěži.Jde prostě o to,že somatické nervy jsou ty,co neumíme ovládat,je to vlastně taková těžší orgánová deprese,která se projevuje bolestmi,úzkos­tí,bušením srdce,jako na infarkt,někdy bolestmi břicha,zvrace­ním,máš pocit ,že umřeš,je to jev,který k tézo depresi patří.Každopádně doporučuji,hodně odpočívat,budeš víc unavená,je to porucha imunity i v jistém slova smyslu,budeš náchylnější k různým nemocem,potřebuješ antidepresiva,na která budeš kladně odpovídat,nauč se dechové cvičení,vždy při záchvatu začni zhluboka dýchat nadechnout a vyfouknout do břicha a okamžitě se něčím zabavit.je to též změna tlaků,hlavně v nočních hodinách,takže nejspíš v noci a když se mění počasí,všimni si toho,dá se to zvládnout,cvič jogu a udržuj zdravý životní styl a váhu. Hodně úspěchů,tohle je ale už napořád,jasný? Jen můžeš být roky bez obtíží.Ahoj

Bábina
1450 příspěvků 28.01.11 15:55
Pocení

Moje milá štítnou žlázou trpí i malé děti.A je to malý problém,když se na něj příjde.A pokud se ŠŽ potvrdí v krvi,půjdete na endokrino vyšetření sonem,dostanete pilulku,kterou bohužel budete muset užívat celý život.Ale po pár dnech z Vás bude jiný člověk.Mluvím z vlastní zkušenosti a zkušenosti mé rodiny,protože tuto nemoc máme jako rodovou zátěž od ranného věku.A u nás středoevropanů je to onemocnění celkem běžné,nemáme moře,nejíme mořské plody a v naší stravě je jodu pomálu.
Odpověď na psychosoma.Ano většinou ho spustí nějaký těžký a špatně snesitelný stres,spojený třeba jen s rýmou.Ale nemylte se ,projevuje se všelijak,bolestí hlavy,mdlobou­,bolestí kloubů.Jsou to prostě ty záhadné nemoci,kde je vše nega a Vám je na umření.V tom případě bych doporučovala nějaký bylinný čaj na uklidnění,upravit životosprávu a i najít nějakou tu vrbu,kde se můžete ze svých strázní a trápení vypovídat.Čaje buď koupíte hotové nebo pokud budete chtít mohu Ván je doporučit podle zadaného problému.Všem přeji hodně pohody a brzské uzdravení

kalipe  04.04.11 12:14
pocení

V mém případě se jedná o každodenní proces pocení, ať je zima nebo teplo, resp. každou noc, k tomu přerušovaný spánek umocněn chozením na WC. A co víc, ještě kila navrch, jsem z toho celá rozpoložená. Máte nějaké zkušenosti a poznatky s přípravky na zmírnění výše uvedených jevů? Prosím, doporučte. Od lékařů dostávám léky zbytečně drahé…

Bábina
1450 příspěvků 04.04.11 12:40
Pocení

Je to velice stručné,potřebuji vědět,jestli netrpíte nějakou nemocí,léky a samozřejmně u ženy přibližný věk.To proto abych věděla,jestli to není nějak spocifické.Pokud ne tak pokud si přečtete tuto stránku,najdete odpovědi.Pokud něchcete Váš problém ventilovat veřejně na diskusi,zadejte si registraci a pak kikněte na mojí obalku a můžeme to řešit v soukromí.

sarka143  05.10.11 14:57

Zdravim vas, je mi 24 a dost casto (1-2 denně když treba nekam prijdu do mistnosti z venku) mám návaly horka a pocení. Dříve se mi to nestávalao, nevíte čím by to mohlo být? Nebo jak se toho zbavit? Děkuji za odpovědi. Š.

Bábina
1450 příspěvků 05.10.11 16:59
Pocení

Pokud se potíte jen v případě změny prostředí z Vašeho popisu bych si pouze typla na neurologický problém.Pokud mi můžete uvést něco bližšího,třeba radu spolu najdemě.Chtěla bych vědět,oblévá Vás pot?je to spojeno s něčím,třeba s výkonem nějaké činnosti Vám ne moc příjemné?potí se vám i dlaně?hlava?Jinak to může být je větší změnou teploty.Nezapo­meňte,že potem se tělo zbavuje škodlivin,proto je nutné se zeptat i na nepříjemné věci na veřejné stránce.Potřebuji vědět,zda netrpíte vyprazdňovačími potížemi,a kolik VODY a bez bublin za den vypijete.Zda je pot slaný nebo jen jako voda.Pak můžu podle toho určit přibližně,o co se jedná.Ono bez osobního kontaktu je to přibližně pokaždé.

sarka143  06.10.11 22:55

Tak se změnou teploty to spojené asi bude, protože mám nával horka a pocení vždy když přijdu do místnosti, kde je větší teplo. Občas jsem ve stresu, ale to jsem byla i dříve a nestávalo se mi to. Dlaně se mi nepotí, hlava, hrudník a záda ano. Jinak vyprazdňovací problémy nemám a vody vypiju tak zhruba 2 litry. Pot slaný není. Š.

Bábina
1450 příspěvků 06.10.11 23:54
Pocení

Podle toho co jste doplnila ,by se jednalo buď o neurozu nebo špatně seřízenou regulaci teploty těla.Zní to jako porucha na autě.Ale,prostě Vaše tělo se nestačí rychle přizpůsobit náhlé změně teploty.Nebo ještě projev nemoci,která teprve příjde.Nestraším Vás, jen varuji.Doporučila bych Buď studený čaj ze šalvěje a k tomu kozlíkové kapky.Před spaním si dáte studený čaj a 2okapek kozlíku.Studený šalvějový šaj můžete pít i během dne, asi v dávce 2 šálků.Třetí je ten večerní.To by mělo termoregulaci trochu upravit.Pokud je pocení nesnesitelné,můžete použít směs klouzku a 5%kamence.110 g klouzku 5g kamence.Tím se potírají nejvíce zasažená místa působí jako antiperspiran­t.Pokud se během 3 týdnů problém neupraví ,prosím ozvěte se.protože byliny se déle jak 3 týdny nemají užívat.musí se střídat.

Nikca10000  29.10.11 18:27
Pocení

kaja machacova + magdalene
Ahojky holky,Mam něco podobného holky.Dáte mi na sebe mail?Nebo nemáte facebook?Ráda bych s vámi o tom pohovořila jelikož se mi něco takového stalo a vlezlo mi to do hlavy a nevím jak s toho ven.pořád se večer modlím aby se mi nudělalo špatně!!!a myslím na to celí dny.už je to na hlavu ráda bych jsi popovídala s váma když máte něco podobného..tak doufám že se mi ozvete Nikča… :-) :-D …

Valesca
6 příspěvků 29.10.11 20:26

Pomáhaly mi třezalkové tabletky od Dr.Kneipa.

Bábina
1450 příspěvků 29.10.11 23:35
Pocení

U třezalky pozor!!!Kdo prodělal jakoukoliv rakovinu,nebrat!!!!

Sybilla
11 příspěvků 30.10.11 08:38
Potenie

Potenie znamená, že je zanesené hrubé črevo a pečeň/játra a taktiež silne prekyslený organizmus. Telo sa už nevie zbavovať toxínov obvyklou cestou a tak používa náhradný kanál a vylučuje aj cez kožu. Chce to napred odkysliť (ako to spraviť-je toho plný internet) a vyčistiť pečeň - fungujúci návod ako ju vyčistiť je tu:
Bez čistého čreva a pečene sa potenia nikdy nezbavíte. Bylinné čaje môžu snahu podporiť ale nie odstrániť príčinu. Ženy v menopauze alebo pred ňou by mali tieto očisty spraviť určite.

Bábina
1450 příspěvků 30.10.11 10:18
Pocení

Prosim,upozornění na jiné stránky můžete tazateli dát jen v soukromé stránce nobo přepsat,to co jste kde vyčetla.Jinak je to proti pravidlům a také proti etice stránek a jejich provozovatelů .Bohužel je to tak.Kdo máte zájem o bližší inhormace navštivte osobní stránku zadavatelky,klik­nutím na její obálku,´.Než redakce při kontrole zjistí,že porušuje podnínku,Musíte být ale registrovaní ne jen přihlášení,Tak to tady celá léta chodí.

Valesca
6 příspěvků 30.10.11 12:50

Je fakt, že jsem pořádně nepřečetla pravidla diskuse a tak jsem se k tomu vrátila. V jednom bodu jsem našla toto: cituji
"obsahující text porušující autorská práva (např. text zkopírovaný z jiných stránek), vždy uveďte raději odkaz na původní zdroj textu
Asi by se to bralo jako reklama pokud by byl odkaz na určitý výrobek i když se to týká tématu? Tak to je docela škoda. Některé odkazy jsou užitečné a lidi zajímají různé možnosti týkající se zdraví. :think:

Žabec  07.01.12 11:15

prosím o radu..je mi 36 let,uz skoro tři měsíce mě trápí noční návaly pocení..je to velmi nepříjemné..už jsem vyzkoušela půpalkové tablety,piju třezalkový čaj,ale bez znatelných výsledku..moc dě­kuji

kmotra
114 příspěvků 07.01.12 21:28
ano,

a kdy jste byla naposledy třeba na ženském? A kdy naposled byla dělána třeba preventivní prohlídka u vás?

Žabec  08.01.12 11:33

naposledy jsem byla v prosinci na gynekologii a v tom samém měsíci mi udělali vyšetření krve a EKG. Vše bylo negativní.

ancaha  18.01.12 13:09

ahoj jak to tu čtu tak mám uplně ty samé problémy trvá to už zhruba pul roku a je to na palici všechny vyšetření mám v pořádku beru lenuxin ale tlaky u srdce přestaly ale návaly a tlaky do hlavy ne někdy cejtim jak mě buší srdce horko mě de po celem těle je to hrozné nevím co stím mám dělat piju i hořčík a už se mě to zdá dlouhé mužete někdo poradit jestly to někdy přestane je mě teprv 29 a ty stavy jsou na zbláznění docházím i psichiatrovi ale příjde mě že mě nepomáha díky moc

Bábina
1450 příspěvků 25.01.12 21:27
Pocení

Vážené dámy,pokud máte vyšetření u lékaře a vše je naga,ale problémy neustávají,má to jednu základní příčinu.Tělo ač si to neuvědomujete ne křičí,ale přímo řve SOS, protože je to oslabení organismu buď stresem,přílišným pracovním vypětím s nedostatkem odpočinku a nebo spánku,ale i třeba špatnými stravovacími návyky.Proto na vyčištění těla doporučuji čaj ze šalvěje a yzopu v poměru 1:1.1 lžička byliny na šálek horké vody,louhovat asi 8 min.Pije se studený a je na noční pocení.Na pocení přes den je dobrý čaj s ostružíníku 50g list a brutnáku 30g a příprava je tak že jednu byliny přelijete 1l vařící vody a přikryté necháte 15 min louhovata deně pijete 4-6 šálku.Pak stejně uděláte čaj z druhé byliny a tak to budete střídat.Vždy do vybrání.Pokud toto nepomůže,bude nutné přikročit k čistícím kůrám celého zažívání a krve.Ale byla bych pak raději,kdyby jste přišli jedna po druhé na soukromou stránku,protože budu mít pár otázek.Soukromou stránku navštívíte tak,že si zadáte registraci a dostanete obálku jako mám já.Na kliknutí na mojí obálku vstoupíte do mé soukromé stránky.Protože podle vašich dotazů vidim,že u každé půjde o trošku jiný případ proto bych si Vás raději opravdu brala jednu po druhé a kladla Vám doplňující otázky.

kedarek  29.01.12 14:55
poceni

ahoj mam problem ktery trva uz hodne dlouho,a nevim si rady vzdy kdyz s nekym mluvim a mam spis odpovidat nebo vic mluvit nebo kdyz treba obeduji a je tam vic lidi tak ze me kape pot jako kdyz me nekdo poliva vodou poradi mi nekdo co mam delat abych se toho zbavil diky.

ancaha  02.02.12 07:40

chtěla bych se zeptat kde ty čaje koupím a jestly nevadí že beru argofan tak jestly ty čaje mužu užívat stěmito prášky díky

Bábina
1450 příspěvků 11.02.12 13:04

Byliny jsou přírodní a nemají skoro žádnou kontraindikaci,a pokud ano upozorňuji na to,a nebo se dotyčných podle popisu ptám.Čaje pochopitelně koupíte v bylinkářství.Nebo na internetu,ale tam Vám čaj nenamíchají.Musíte koupit vždy celý balíček jedné rostliny a poměr 1:1 je oba sáčky smíchat dohromady a pořádně promíchat .Dát do uravírací skelnice a bylinky odebírat podle potřeby a podle předpisu.Nevím přesně,může to být také v obráceném pořadí.A tam určitě najdete zasilatelskou adresu.Možná když zapátráte,najdete jeho prodejnu i někde poblíž.Jeho bylinky mám důkladně prověřené a věřím mu v tomto směru jako sama sobě.Sama u něj nakupuji,ale v krámku.

Moník28  27.02.12 11:26
PP

Pro: kaja machacova
To co popisuješ je začínající panická porucha, mě taky ovezla sanitka, během týdne se mi změnil život a přestala jsem i chodit atd. AD byla dobrá v začátku, ale měla vedlejší účinky atd a žádný zázrak, ale u mě je toho víc, takže to je možná tim, doporučuju vyzkoušet homeopatii nebo nějakou další alternativní medicínu.

Moník28  27.02.12 11:27
PP

A teď koukám, že se ti to stalo prakticky ve stejné době jako mě :-)

bara88  28.02.12 22:34

Přečetla jsem si všechny příspěvky a přesně ty pocity znám. Je mi 23 let a už od dospívání se nadměrně potím - při sportu, při teple, při stresu. Přesně jak bylo výše zmíněno, nejvíce, když se mě někdo nečekaně na něco začne vyptávat nebo u oběda.
Pravdou je, že pokud jsem doma, problémy téměř nepociťuji. Je mi jasné, že problém je i dost psychický. CHodím na kineziologii, kde se snažíme odbourávat stresy, což určitě pomáhá, ale myslím, že by mohlo něco fungovat také na zmírnění pocení jako celku. Strašně mě trápí pocení v obličeji a na rukou, to je opravdu v práci nepříjemné.
Mám pocit, jako kdybych neměla správně nastavenou teplotu v těle a jakmile ujdu pár kroků venku, vejdu do místnosti, celá se zpotím a trvá nějakou dobu, než se vrátím do nějaké normální teploty. Prosím o rady, které by mi mohly pomoci v mé situaci.

kesiri
1 příspěvek 02.03.12 09:00
Pocení

Pěkný den přeji.Také jsem si přečetla příspěvky k pocení a časem i více.Mám k Vám dotaz a týká se mé kamarádky.Je velice silná a jak se zde popisují různé příznaky při pocení, tak ty má také.Návaly, asi i menopauza / je jí 45 let/,pocity na omdlení, bušení srdce atd.Pravdou je,že její stravovací návyky nejsou zrovna ,, košéér,, sní na co přijde a ne zrovna v malém množství.Začala pít nějaké nápoje na hubnutí, pije čaje od té fa, ale jak píši…baští vše a to včetně aromatických poživatin, jako je cibule a česnek. Potí se nadměrně a je to i velice nepříjemně cítit.Sama si to uvědomuje, ale nerada o tom mluví.Možná se mi jí podaří přesvědčit na nějaké popisované již ve vašich diskuzích čajíčky a třeba jí to pomůže.Můžete prosím nějak poradit?Děkuji

Hanka rukavickova  28.04.12 13:18
pro kaju machacovou a ostatni

Ahoj, ty problemy co mas mam taky! Je to psychykou. Vim ze je to velice neprijemne. Taky me to trapi! A neber to tak ze ti to leze na mozek, to vubec neni pravda je to proste jen reakce tela na psychycke vypeti. Me doktorka napsala Lenuxin a v pribalove informaci jsem si precetla ze prvni dny podavani tohoto prasku se muzu citit jeste hur! Ale rekla jsem si , muzu a nemusim. Vzala jsem si pulku te tabletky a za pul hodiny jsem myslela ze umru! Myslela jsem ze mi praskne srdce, motala se mi hlava… A je mi 20. :,(

Hanka rukavickova  28.04.12 13:59
Pro vsechny

Moje problemy zaceli jednoho dne kdyz jsem sedela doma u televize zacela se mi motat hlava, mela jsem pocit jako na omdleni, zacali me brnet licni kosti a pocitovala jsem paniku. Pak to ale prestalo ale po zbytek dne jsem se necitila dobre jeste ten den jsme se s pritelem pohadali a od te doby to bylo kazdy den stejny blbe se mi dychalo,Pocity paniky, motani hlavy, pocity na omdleni, ztrach a po 3 dnech to bylo horsi jela jsem vytahem do sklepa, a mela jsem pocit jako bych umirala, jako bych se neceho bala, pritom jsem nikdy nemela s vytahama problemy a uz jsem vedela ze to nezvladnu. pritel me odvezl do nemocnice tam mi doktor rekl ze je to jen nejaky infekce v tele, dal mi injekci do zadku a napsal prasky, po 3 dnech jsem se citila o neco lepe ale ne o moc. Poznala jsem ze to budou ASI psychycke problemy, navstivila jsem psycholozku. Ta mi potvrdila ze je to opravdu psychika, doporucila mi ze nemam dychat zhluboka ale jen na pul a bylo to lepsi dalsi 3 dny to bylo fajn a pak jsem vzala ty antidepresiva a ted toho lituju :,( a pricina toho vseho?? Nemam ted praci takze jsem byla cely dni doma v garzonce a cekala vecer na pritele, prez den jsem sice uklizela ale zkuzte se nekdo zabavit cele dny v male garzonce. a kamarady tady nemam protoze jsem se odstehovala z rodneho mesta a tady nikoho neznam a kdyz znam tak je kazdy v praci

zuzleee  02.05.12 08:47
návaly horka

Dobrý den,přečetla jsem snad všechny příspěvky na internetu ohledně toho pocení a horka,ale stále nevím jak ten svůj problém řešit. Mám strašné návaly horka a už si s tím opravdu nevím rady. Jsem třeba s kolegyní na obědě a z ničeho nic mě obleje horko,až ze mě tekly pramínky potu,potil se mi celý obličej a trochu se mi motala hlava.Ale nejhorší bylo to teplo. Je pravda,že mám sice nízký tlak,asi 5let už beru prášky na štítnou žlázu a tak tři roky beru antikoncepci. Ale stále nevím,jestli je toto všechno tou příčinou těch návalů horka a potu. Snažím se vypít denně min.2litry vody,takže v tom by nemusel být problém. Pracuju sice v kanclu,ale jinak zbytek dne se snažím trávit pohybem. Opravdu si už nevím rady :( Prosím o pomoc

Bábina
1450 příspěvků 08.05.12 15:08

Zuzleee",pro Vás bych doporučila návaly a pocení nahlásit Vašemu endokrinologovi.tam bude něco v nepořádku.Pro Hanku R" nechte si vyšetřit krevní tlak,srdce a štítnou žlázu.Já bych to neviděla jako nervovou porocho ale spíše hormonální rozladu a než budete vyšetřená doporučila bych čaj z listu maliníku a jeřabiny černé.V poměru 1:1.1 lžičku jeřabiny dáte do šálku studené vody a necháte přejít několikrát var a tí zalijete 1 lžičku maliníku.Louhovat 5-8 nin. Pije se 3× za den a lze ho připravit všechny dávky najednou do termosky.
Pro Kesiri"Tady je každá rada drahá,váhu dolů a na pití studený šalvějový čaj v co největším množství.Mouhou se koupit i šalvějové patilky.Pocení zmírní,ale hlavně osztraní jeho pach.

zuzleee  10.05.12 11:02
dotaz

Však v nepořádku to je, beru na to ty prášky asi 5let. Ale až posledních pár měsíců mám ty návaly horka a pocení. Tak nevím co s tím :(

Bábina
1450 příspěvků 10.05.12 11:51

Jedině použít něco z již uvedených čajů.A nepíšete pochopitelně věk,tak mohu spekulovat o tom,že jsou to návaly přechodové.Na to by pomohl čaj se šištic chnele otáčivého,protože obsahuje přírodní estrogen a tím vyrovnává mírně hormonální hladinu.Pokud mám pravdu,dejte si registraci a mojí obálkou přejděte do soukromého sektoru.Tam můžeme vše probrat jen „mezi náma děvčaty“.

zuzleee  10.05.12 12:49

Je mi 22let, takže přechodem to rozhodně nebude :) Jedině zkusit ty čaje,ale nejsem si jistá,že mi to pomůže

Bábina
1450 příspěvků 10.05.12 15:09

Ale přístup nejsem si jistá,Vám zaručí výsledek ,nejistý nebo špatný.Ke všemu by jste měla přistupovat jinak.Prostě zkusím co půjde a uvidím,co zabere.K onemocnění ŠŽ pocení a návaly občas patří,protože je to porucha nejdůležitějšího hormonu v těle.A pokud ke všemu budete přistupovat s tím,že to fungovat nebude,tak to snad ani nezkoušejte.

zuzleee  10.05.12 15:16

Dobře. Tak napíšete mi prosím teda nějaké ty čaje a tak??

Bábina
1450 příspěvků 10.05.12 16:14

Máte jich napsanou plnou stránku nad Vámi.Jen stačí si vybrat.Ale pokud chcete jen pro Vás v poměru 1:1 by vyhovoval čaj Jeřabina černá a svízel.Je to zároveň pro úpravu ŠŽ a jejich potíží.Čaj se pije 3× denně a připraví se tak ,že lžičku jeřabiny dáte do studené vody 14l a přivedete do varu,asi minutu povaříte a tím zalijete 1 lžičku svízele.Přiklopíte a necháte asi 8 min louhovat.Pak zcedit.Dávku lze připravit na celý den do termosky.Pije se mezi jídly a započítává se do pitného režimu.Jsou ještě i byliny tžšího kalibru,ale pro začátek myslím ,že tohle stačí.Kůra trvá nepřetržitě 3 týdny a pak už jen dle potřeby.

zuzleee  11.05.12 12:21

Děkuji moc. A ještě menší dotaz..Určitě jste slyšela o tom deodorantu Driclor,ne? Chci se jen zeptat,jestli to není nějak škodlivé nebo něco. Teda zda o tom něco víte

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek