Plivání krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

patrik7
1 příspěvek 31.12.12 04:30
Plivání krve

Dobrý den mám bolest krku kašel a mírnou rýmu, při smrkání se objevuje krev, která ale neteče a při odplivnutí hlenu se taky objevuje. Neví te nekdo o co by se mohlo jednat?

Reakce:

Jakub1998  04.01.13 22:55

Může to být slabá tuberculozá nebo jen rozvinutý zánět průdušek ať je to jakkoli zajdětě si k lékaři.

Wi
4 příspěvky 05.01.13 10:26

Pobolívá tě pod žebry? Mohlo by to být od plic a průdušek

Markétinkamala  17.01.13 14:30
plivu krev

Dobry den prosím vas chci se zeptat strašně dlouho se mi stale něco opakuje nevím co to je někdy dost často po každé teda ne uplně teda jen někdy, kdyš se rano probudím jdu do koupelky a nebo na wc a začnu plyvat krev nevím co to je a i všimla jsem si že mam i u koutku docela od krve nevím co to je a i někdy cítím krev v krku totiš kdyš jsem byla mala nevím kolik mi bylo tak mi trhali nosní mandly a jak kdybych tet cítila tu krev tak mě napada jestli mě to třeba znovu neroste nevím děkuji moc… :,(

Kamil Doněk  20.03.13 10:13
Plivu krev

Dobry den chci se zeptat plivu krev a mam krece v brise nevite co to je uz to mam dlouho dnes sem byl u lekare a dal mi jen prasky sam neví co to je

icceforces  13.10.13 22:38
Nevím co to je

Čau, když plivnu hlen má v sobě malé červene tečky napadlo mě jestli se jedná o nějakou nemoc a to prostě vše za jeden den… najednou mě začalo divně bolet v krku a najednou jsem plivnul a vidím takové malé tečky v hlenu nevím co to může být na internetu jsem nic podobného neviděl ani jsem toto vživotě nezažil pokud jste to měli také prosím o odpověď díky moc

COLIKo  18.06.14 05:44
Krev

Dobry den, chtěl bych se zeptat od neděle mě bolí v krku a mam horečky, při vyflusnutí hlenu mi teče docela hodně krve ale furt :) docela mam strach odpovězte mi kdyžtak díky

Váš příspěvek