Píchání na plicích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivik 198  29.10.11 15:45
plíce

dobrý den,chtěla bych se zeptat,od pátku mě hrozně píchá na pravé plíci(žebru)pod prsem,nemužu kašlat hrozně to vždy zabolí a citím bodavé píchání i když chodím,když ležím nemužu se zvednout do sedu,ani na te straně eohu pomalu ležet,měla jsem předtíhvelkou rymu a kašel ale to již odeznělo ale ta bolest je pořad

Reakce:

Sybilla
11 příspěvků 30.10.11 09:07
očista pľúc

Problém s pľúcami vždy úzko súvisí so zaneseným hrubým črecom. Pokiaľ nie je vyčistené tak sa cez plúca budú hlásiť problémy v dôsledku prekyslenia keď sa telo snaží tadiaľ vytlačiť kyslý bordel z tela. Po prečistení čreva sa plúca najlepšie vyčistia kyslíkom, pre nelenivých prechádzkami v prírode ale dá sa použiť aj oxyterapia
Pľúca v krátkom čase a veľmi dobre vyčistí orálna aplikácia 30 %tného peroxidu vodíka, postup je na netu uvedený.
Na zmiernenie tej bolesti zvýšiť príjem 3-omega MK, najlepšie ľanovým olejom.

ivik 198  30.10.11 17:52

děkuji

ivik 198  30.10.11 18:04

ale e to pícha i když chodím

den-kud  19.03.12 22:02

**ivik 198**** :ahoj mám stejný problém jen mě to tedy píchne když se zhluboka nadechnu…Byla si u lékaře, nebo nevíš co je pro to dobré? Díky

Dalibor6
19 příspěvků 27.07.12 11:51
Ploténka

Zeptám se vás všech, nemáte někdy pocit, že vás píchá v páteři mezi lopatkami?

En23x6  29.08.13 08:52

Ahoj mám úplne to samé bodání při nádechu, prudčích pohybech nebo jen chůzi. Kdyby jste věděli co to muže být ocenila bych odpověď.:)

En23x6  29.08.13 08:52

Ahoj mám úplne to samé bodání při nádechu, prudčích pohybech nebo jen chůzi. Kdyby jste věděli co to muže být ocenila bych odpověď.:)

Váš příspěvek