Plastická chirurgie v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bonparka_88
9 příspěvků 03.02.12 15:48
Plastická chirurgie v Brně?

Zdravím všechny. MOhl by mi tu někdo z Brna a okolí doporučit nějakou dobrou plastickou chirurgii?

Reakce:

janicepal  22.02.14 12:32
doporučení

Dobrý den kterou plastickou kliniku by jste mi doporučovali v Čechách? Uvažuji o tom už dlouho, že si nechám zvětšit poprsí.

Barka6  11.03.14 18:57

Ahojky a odkud jste? Já bydlím v Brně a byla jsem na plastické operaci na klinice a byla jsem spokojena s výsledkem i s profesionalitou personálu.

Dvorluck  13.04.14 14:34
prosím o radu?

Dobrý den, chtěla bych si zlepšit svojí postavu, nemáte někdo nějaké dobré zkušenosti s ozkoušenou metodou? Budu moc ráda, když mi je sdělíte.

adamcova78  21.04.14 08:37

Dobrý den, souhlasím, také jsem spokojena s prací od kliniky Yes Visage. Byla jsem na liftingu a cítím se zase jako za mlada. A to jsem se tak obávala toho, jak to bude probíhat, ale strašně mi pomohla konzultace s paní primářkou MUDr. Monikou Kavkovou, která byla skvělá vše mi vysvětlila a poradila, už jsem dlouho nenarazila na tak příjemného doktora.

´junkaul  25.04.14 17:14

Ahojky už nějaký čas pátrám po klinice a Yes visage opravdu vypadá bezkonkurenčně. Také bych měla zájem o lifting, ale i mamince bych chtěla udělat radost a zařídit jí zákrok horních očních víček.

Váš příspěvek