Plánování svatby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miparime
7 příspěvků 20.03.13 20:51
plánování svatby

Pěkný večer všem, mám na vás otázku. Byli byste rádi, kdyby se vám o svatbu postarala nějaká agentura se vším všudy, jestli ano, tak jaká by musela splňovat kritéria, abyste si ji najali, anebo byste si radši vystrojili svatbu sami na vlastní pěst-prostě rádi organizujete hm?

Reakce:

miparime
7 příspěvků 31.03.13 12:35

Mám to v plánu, bráchovi zařizovala svatbu agentura weddingdesign a strašně si chválili to, že s přípravama neměli žádný starosti.

bubittka_2  27.06.13 10:22

Já jsem si teda svatbu zařizovala sama. Měla jsem postahované nějaké fotky ze zahraničních fór, takže jsem měla nějakou představu o tom, jak by to na hostině mělo vypadat, do jakých barev všechno ladit a podobně. Svatbu jsme měli na golfovém hřišti v Jinačovicích u Brna, takže jsem se to snažila nějak zkombinovat. Hodně mi s výzdobou pomohl personál a svatba byla úžasná. doporučuju hlavně čokofontánu, která se musela doplňovat dvakrát, měla vážně úspěch. Jinak agenturu bych volila, pokud nemáte moc času. Já ho třeba neměla taky, ale bavilo mě to všechno vymýšlet, něco jsem si vyrobila i sama a můj manžel mi taky pomáhal, i když to jsem vůbec nečekala :)

Kamilka_ka  28.06.13 16:50

Bubittka2: A můžu se tě prosím zeptat, pro jakou výzdobu jste se nakonec rozhodli? Také nás totiž čeká v srpnu svatba na Kaskádě a ráda bych to nějak tematicky zaměřila, jelikož jsme se se snoubencem seznámili přímo na hřišti, tak jsem myslela sladit to nějak do toho golfu, jenže si pořád říkám, aby to nebylo moc kýčovité :/

bubittka_2  01.07.13 10:31

No s tím golfovým tématem mě to taky napadlo, ale pak jsem to zavrhla. Měla jsem to laděné do světle zelené barvy s krémovou. A měla jsem tam taky candy bar, ale ten byl teda spíš do růžova - bylo to spíš pro děti, ale líbil se i dospělým. Na stolech jsem měla místo nějakých květinových vazeb jenom vázičky s něvěstiným závojem. Nechtěla jsem to mít nějak přeplácané, takže to vypadalo jednoduše, ale čistě a myslím, že se to povedlo. Jinak jsem si k tomu dělala vlastní jmenovky a napichovátka o ovoci k čokoládové fontáně a taky zapichovátka k muffinům. No, jestli máš svatbu v srpnu (teda pokud ji nemáš v srpnu, ale až v roce 2014), tak doporučuju vymýšlet co nejrychleji, ono se to nezdá, ale než seženeš všechno co potřebuješ, případně to vyrobíš, tak to dá časově zabrat.

Kamilka_ka  11.07.13 13:17

Bubittka2: No já už jsem se do příprav dala, mám vyrobená napichovátka ve tvaru obrácené golfové hole a podle mého názoru to vypadá moc dobře. Navíc jsem se už pustila do jakési girlandy s golfovými míčky (člověk by nevěřil, jak je těžké sehnat dekoraci s golfovou tematikou), já se snoubencem jsme z toho nadšení, ale máme strach, co na to řeknou známí a příbuzní, kteří golf nehrají, proto bych radši chtěla skloubit téma golf ještě s nějakým obecně známým a všem blízkým tématem, jenže nevim, co by se ke golfu hodilo :/ Ale zas si říkám, že když to budeme mít přímo na té kaskádě, tak snad lidi pochopí i tu golfovou tematiku, já nevím, je toho moc :/

bubittka_2  16.07.13 08:58

@Kamilka_ka** no asi už bych k tomu nic nedávala, myslím že to tak bude stačit a nebude to přeplácané a nebo se zkus kouknout na nějaké zahraničí weby nebo fotoblogy, tam se toho dá najít spoustu. Z toho, co řeknou známí a rodina bych si hlavu nedělala, je to Vaše svatba, tak si to udělejte podle vašich představ. No ještě mě tak napadlo že by se dala udělat girlanda z něčeho zeleného a na to zavěsit nebo připevnit golfové míčky, případně by se daly míčky použít i jako jmenovky a každý host by si ji mohl odnést domů. Ale nevím teda, jak moc draho by tě to vyšlo. Záleží na tom, kolik máš plánovaných hostů (případně koupit hrané míčky)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu