Patní ostruha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pub9  29.09.13 16:25
patní ostruha

Dobrý den. Může mi někdo poradit? mám patní ostruhu.Utz nepomohlo, teď chodím na laser. Zatím bez výsledku, ale asi to chce delší dobu. Začíná bolet i druhá noha a já se děsím že se mi ostruha udělala i tam. Nemá někdo radu jak pomoci od bolesti?

Reakce:

miriys
1 příspěvek 07.10.14 19:17
Patní ostruha.

Dobrý den, mám patní ostruhu na obou nohou, jednu bolestivou, tu mě dr. ošetřil inj. mesocainem k ostruze, ta po cca 14 dnech z velké části ustoupila. Nosím gelové podpatěnky zakoupené ve zdravotních potřebách za 350,– Kč. Další léčba má spočívat po uplynutí 2 měsíců v rázové vlně laserem, která by měla zbytek ostruhy „rozdrtit“, jaký bude celkový výsledek :nevim:, potom že může následovaat ozařování RTG a nebo operace…

Fany11  23.10.14 15:28
patní ostuha

Tak já mám s ostruhou taky fajn zkušenost! Bílé pláště neobstály v boji, nic nepomohlo, včetně ozařování, tak po nějakém čase jsem se obrátil k přírodě a cpal si do ponožek 24 hod. denně březové listí, musí být zelené. Já aplikoval tuto terapii asi jeden měsíc. Ostruha zmizela a 12 roků se neobjevila. Jsem spokojen a chválím přírodu, moudrost předků a vlastní trpělivost. :D

hucurajda  23.03.16 15:22
patní ostruha

Na patní ostruhu používat hekla lava 9 ch, první ampuli zchroustat 5 kuliček ráno i večer, od další ampule už jen ráno nalačno, léta to používám a nevím, že vůbec patní ostruhy mám a to jsem myslela, že už nikdy nebudu chodit

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu