Pásový opar v obličeji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rudaa  15.09.14 14:03
Pásový opar v obličeji

Vyskytl se mi opar, měl jsem poškození kůže asi 2 dny na obličeji propolisem a zároveň se objevil Herpes zoster. Lékař nechtěl slyšet moje připomínky na poškození propolisem a dal mast Imazol-krempasta. Protože mi neřekl použití, tak jsem poctivě namazal 2× denně. Z kůže se mi udělala houba. Snažil jsem se mast odstranit. Protože jsem nemohl odstranit mast nějakými stěry, podařilo se mi ji odstranit sprchou proti obličeji. Následně jsem navštívil lékaře s oteklým obličejem a on mi předepsal Fucidin. Tato mast je více na bázi vazelíny a tak poškozená kůže přestala dýchat a oteklo mi i oko na druhé straně hlavy za 1 hod. Nyní jak vazelínu dostat pryč. I podařilo se zase sprchou i když obtížně- vazelína. Nyní po 5-ti dnech mám čelo mrtvé, jako bych neměl kůži, ale necitlivý tlustý hadr.
Bylo by možno mi poradit co s tím? Mám vynechat kožního ošetřujícího lékaře a zajít do nemocnice nebo počkat až se nervy do kůže obnoví. Zatím mírně dochází k opadání otoku, udělaly se trupy ale do společnosti jako zrůda s tímto obličejem nemohu. Děkuji za názor případně za radu.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek