Pocit vnitřního pulzování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petr B.  25.08.11 12:07
Palpitace

Dobrý den, poslední dobou mě často trápí pocit jakéhosi rychlého vnitřního pulsování, těžce se to lokalizuje, možná spíš jakoby v zádech. Každopádně když si nahmatám tep, tak je úplně normální, ten pocit je cca 2× rychlejší, a nezpůsobuje mi to žádné problémy, kromě toho pocitu, a ten mi brání se soustředit a přes den a usnout večer. Jedná se o palpitace? Nemůže to být např. fibrilace síní? Může to být psychicky? Je mi 29 a nemám jiné problémy, kromě občasných stavů úzkosti. Díky za rady.

Reakce:

eliot
15 příspěvků 26.08.11 10:14
pulsovani

Vnitrni pocit pulzace v oblasti bricha-vy pisete ze v oblasti zad,takze jen tak strilim od boku, prvni vec ktera me napada ze to muze znamenat disekci aorty-tzn vyduť aorty, toto onemocneni jde velmi casto ruku v ruce s Marfanovym syndromem-viz google, nebo poradnu pro tento syndrom najdete i na strankach vitalionu.Vydut aorty je velmi zavazne onemocneni a vyzaduje lekarske sledovani.
Nechci vas samozrejme strasit, je to jen hruby odhad doporucuji pokud obtize neustanou konzultovat to s praktickym lekarem.

Váš příspěvek