Močení - těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

laura82  23.03.10 06:44
pálenie močového mechúra bez infekcie a zápalu

Dobry den, som v piatom mesiaci tehotenstva a uz od cca 3 mesiaca pocitujem palenie pri poceni a dlho po moceni a bolest v mocovom mechure. kultivacia mocu je negativna. brala som aj jednodnove antibiotika monural ale nezabrali. gynekolog mi odobral aj cievkovany moc ale aj z neho kultivacia bola negativa. beriem aj urinal aj vit. C vela pijem ale ziadna zmena. uz som z toho zufala, vobec sa neviem tesit, lebo stale ma otravuje to palenie a ja musim na to mysliet. teplo sa obliekam, nic nezabera. trosku to ustupi ked si lahnem a dam sa do tepla ale neda sa predsa vkuse lezat.
neviem co mam robit. je to velmi neprijemne a znemoznuje mi to normalne fungovat.
moze sa jednat o zapal alebo infekciu aj ked je cievkovany moc negativny?
rozmyslala som aj ci mi plod netlaci na mechur ale nepocitujem to ako tlak ale ako palenie a hlavne pri a po moceni.
co sa okrem cievkovania robi v urologickej ambulancii? a je to bezpecne pre tehotne? prosim poradte, som z toho zufala. dakujem

Reakce:

Bábina  28.03.10 10:43
pálenípří močení

Pud vaše lékařská vyšetření neukázala nic závažného,zamyslete se,zda se nestalo něco,co vás duševně nebo nervově nerozhodilo.Nejste ve velkém stresu?Protože váše potíže mohou být nervového původu.Pak je potředa najít a pojmenovat příčinu a je zpola vyhráno.Je dobré pít triktát za den vlažnýbrusinkový čaj,a dělat si sedací koupel z přesličky rolní.Také by bylo dobré alespoň měsíc nosit Intimky Anion,k dostání jsou i menstr.vlož­ky.Jsou napuštěny léčivou směsí.Byliny nakoupíte v lékárně nebo v prodejně bylin nebo zdravé výživy.Kde koupíte u vás tyto fantastické intimkyvám neporadím.Já je kupují v kosmetickém salomu.Přeji brzské uzdravení. 8-)

laura82  28.03.10 14:29

dakujem vam velmi pekne za radu. Myslite si vsak, ze sedacie kupele aj tie intimky ci vlozky su vhodne v tehotenstve, neprechadzaju vytazky z nich do placenty, dakujem a prejem prijemny den.

Bábina  28.03.10 15:26
pálení při močení

Chápu vaši obavu a proto místo sedací koupele navrhuji pouze omývání intimních mís.A pití brusinek vám i v těhotenctví může jedině prospět a ty bolesti,pokud nejsou velké k těhotenctví patří,jak děťátko roste dělá si u maminky v bříšku pohodlí,a tím připravuje nepohodlí mamince.A myslím,že pro miminko nějakou nesnáz vydržíte.Hledejte ale,jestli nejste kvůli něčemu ve stresu.Tem umí nadělat lumpáren.A Pak by bylo dobře to co vás stresuje odstranit.Přeji Vám i vašemu miminku pohodu do zbývajících měsíců a štěstí do života.

laura82  28.03.10 17:23

Velmi pekne Vam dakujem za rady. A prajem prijemne Velkonocne sviatky.

Bábina  28.03.10 18:53
pálení při močení

Děkuji za přání a vám i miminku přeji vše dobré,pokud budete potřebovat,můžete se na mne obrátit.

Bábina  28.03.10 18:53
pálení při močení

Děkuji za přání a vám i miminku přeji vše dobré,pokud budete potřebovat,můžete se na mne obrátit.

julia06  05.09.12 08:11

Dobrý den,

končím 4. měsíc těhotenství a neustále lítám na záchod..vím že je to asi normální, ale v noci se vůbec nevyspím, buď lítám každou hodinu nebo každé dvě.. :-(

Chtěla jsem se zeptat, jestli se to nadále bude zhoršovat, nebo se to nachvilku zlepší a třeba to bude zase takhle akutní až ke konci..nedokážu si totiž představit, co budu dělat například v takovém 7 měsíci těhotenství..na další kontrolu u doktora jsem objednaná až za měsíc, tak se zkouším zeptat nejdříve tady :-)

Děkuji za odpověď :-)

Bábina
1450 příspěvků 05.09.12 10:39

No není to až tak normální, asi by se na to lékař měl podívat. Ale lepší by bylo, kdyby jste si zadala sestrskou stránku E-mimino, kde si maminky a těhulky předávají své zkušenosti. Víte, ono se každé tělo v těhotenství chová trohu jinak a na PC si opravdu netroufu jen tak střelit na slepo.Moje děti už jsou hodně dospělé a vnoučata taky, tak osobní zkušenost jsem zapoměla. Tato stránka je součástí Vitalionu a je přímo stvořená pro takovéto případy. A tam můžete buď dotaz zadat a nebo si už v diskusi vyhledat, zda už tam někdo o své zkušenosti nepíše. Já bohužel Vás nevidím a tak se neodvážím říct, zda plod už tlačí na měchýř, nebo je to nějaký zádrhel. Ale v každém případě se poraďte se svým gynekologem

julia06  06.09.12 09:49

Děkuji Vám za odpověď, vůbec mě nenapadlo se kouknout na emimino..předtím jsem googlila a nic nenašla, tak se juknu na to emimino :-)

Bábina
1450 příspěvků 06.09.12 11:50

Zadejte si rovnou registraci.Tam opravdu najdete co si radí maminky na všechno z vlastní zkušenosti. Hodně štěstí. B

Váš příspěvek