Pálení jazyka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonaf  31.01.12 08:31
Pálení jazyka, boční rýhy na jazyku

Dobrý den, bude to týden co mě začal pálit jazyk a už to nezmizelo..Je mi 34 let, mám vyšší tlak, občas bušení srdce alergie na pyl a lepek. Bezlepkovou dietu dodržuji. Pravou lehce zvětšenou mandli na které se tvoří čepy. Na jazyku jsem spozorovala po bocích takové vrásnění-rýhy.. a cokoliv sním do toho strašně pálí a mám neustále pocit jakoby opařeného jazyka.. jsem už z tohoto stavu vyčerpaná..přestává mi chutnat.. zkouším potírat tee tree , kloktat propolisové kapky, grepové kapky..ale bez výsledku.. vyzbrojila jsem se béčkami, tabletami z hlívy ústřičné, popíjím čaje…ale nic.. Z léků jsem občas užívala alvesco a ted nedávno jsem vysadila lék Isoptin.. protože jsem si myslela,že je to z toho…ale potíže přetrvávají.. Pomůže mi někdo??? Soňa

Reakce:

FifinaOfina
16 příspěvků 01.02.12 14:17

Mě občas taky jazyk pálí, nevím z čeho, možná z kouření. Někdy to trvá déle, někdy kratší dobu, ale většinou to rychle vymizí. Boční rýhy na jazyku mám taky. Když to příjde, potírám jazyk roztokem HERBADENT.Je to sice vcelku nepříjemné, jazyk nachvíli jakoby znecitliví,ale pomáhá mi to.

sonaf  01.02.12 14:24

já včera zkusila genciánovou violeť a lepší.. uvidíme.. když tak bude herbadent druhá volba..díky! rozhodně to chce změnit styl..více zeleniny atd..četla jsem o překyselení organismu..možná je to z toho… S.

Diana456345  22.06.13 14:22

Dobrý den, pálí mě a brní jazyk, mám nateklou pravou krční mandli a příjde mi, že i jazyk mi otekl. Nevíte co to může být prosím?

Váš příspěvek