Pálení v pochvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucina1996  06.08.12 01:15
paleni a svedeni vaginy

Dobryy vecer chtela bych se vas zeptat jake masticky jsou vhodne (z tech levnejsich leku), kdyz me uz delsi dobu pali a svedi vagina… je to velmi neprijemne a nevim co s tim mam delat a k lekari se mi nechce prosim poradte mi :) dekuji

Reakce:

Martin8
26 příspěvků 06.08.12 08:31

Tak pokud je to kvasinková infekce, tak Clotrimazol čípky, ale navštívit lékaře byste měla v každém případě.

irisek 2
5 příspěvků 08.08.12 20:33

Pomáhá canesten lze koupit bez předpisu

hoffča  10.01.14 11:40
pálení a svědění vaginy

Dobrý den, měla jsem podobné problémy. Začaly alergickou reakcí na Nitro-furantoin. Ten byl určítě počáteční příčinou. Byla to hrůza. Téměř 3 roky trvalo mé trápení. Běhala jsem po gynokologech, urologech, gynourologech. Vyzkoušela jsem mnoho léků a přípravků. Některé mi i dost ulevily. Byla jsem dokonce u Mudr zabývající se hemeopatikami a také u léčitele. Výsledky výtěrů a krve byly, ale vždy negativní. Pak jsem svoje osobní prádlo začala prát v malém množství obyčejného mýdla a přidala teplotu. Pomalu, ale jistě jsem se zbavovala této nepříjemnosti. Všem tedy radím pozor na prací prostředky, které všechno vyperou, ale mohou i uškodit.

ZdendaJ
7 příspěvků 20.08.16 15:47

Zkuste ten canesten a k tomu bych doporučil vaginální probiotické tablety, ty vám rychle uleví.

Váš příspěvek