Voda z rybníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BeruskaVeronika  08.07.10 09:19
Pálení

Dobrý den,
mám takový malý problém a vlastně ani nevím kam se s ním obratit a ani co mám dělat.
S přítelem jsme minulý týden o víkendu využily tepla a odjely na kolách k jednomu nejmenovanému rybníku.
Jelikož nejsem moc dobrý plavec, přítel radaji vzal lehátko, na kterém jsem většinu času ležela - bohužel na zádech, abych si opálila prsa, protože tento rybník, je tak trochu schovaný a málo kdo o něm ví, tudíž mi nevadilo, sundat si horní díl plavek. Problém byl ovšem zřejmě v tom, že i když jsem ležela na lehátku, ,,zadek" jsem měla ve vodě. Nevím jestli mě ted chápete, ale myslím to tak, že když si nasedáte na lehátko, tak vždycky máte pod sebou vodu na tom lehátku …
No a ten háček je v tom, že na druhý den jsem začala až neobyvkle moc chodit na záchod a přitom mít takové ,,jemné pálení". Kdyby to bylo nesnesitelné pálení, tak už jsem u doktora, ale tohle se dá přežít,
jen mě ovšem znepokojuje, i když mě to pálí jen trochu, i tak bych měla asi jít k lékaři pro antibiotika vidťe?
Může mít ještě nějaký vliv, že jsme měli s přítelem na dece pohlavní styk?
Děkuji moc pokud mi někdo odpoví a poradí.
Veronika

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 08.07.10 10:28

tak jsem si početl Váš příběh…to jemné pálení může být způsobené sinicemi - to jsou ty malé potvůrky co mají rádi takové ty rybníky, o kterých lidé moc nevědí. Sranda j v tom, že při pohlavním styku se z vašeho přítele dostaly do vás - či do močové trubice. tedy pokud ste neměli kondom. Každopádně před pohlavním stykem ste se asi nepocákaly jjinou vodou než z toho úžasného rybníka né? …léčba je snadná: pořiďte si Klotrimazol - je to mast - mažte si genitál s přítelem tak týden a zdržte se sexu. Pokud potíže přetrvají - navštivte Gynekologa či Urologa.

BeruskaVeronika  08.07.10 11:03

Děkuji.
Klotrimazol je na volný prodej?
kolik cca asi za něj v lékárně budou chtít?
Veronika

Dr.House
622 příspěvků 08.07.10 13:22

ano klotrimazol je volně prodejný v lékárně…cena je cca 90 kč - tušim…
PS: pozorujte změny které by s mohly objevit jako např: vaginální výtok, zápach, bílé hrudky, bolesti, pálení.

BeruskaVeronika  08.07.10 22:13

Ještě jednou děkuji, hned zítra valím do lékárny.
S pozdravem Veronika.

Dr.House
622 příspěvků 09.07.10 17:17

nemáte zač.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu