Otřes mozku po omdlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MMilanM  26.04.11 18:30
Otřes mozku, omdlení

Zdravím, nějako v noci ze včerejška na dnešek jsem se cítil dehydratovaný, tak jsem se zvedl a šel prve na WC s úmyslem zajít si poté pro pití. Bohužel při cestě z WC jsem omdlel (dříve nikdy) a praštil se do temena hlavy o zem. Probudil jsem se okamžitě tím úderem o podlahu, dále jsem se napil a spal dál. U doktora jsem nebyl, je už více jak 15 hodin od incidentu a já se cítím akorát ospalý. Je možné i po tak dlouhé době bdění krvácení do mozku? Díky

Reakce:

terezaaaaaaa  06.01.12 00:09

Delate si srandu, takhle riskovat zivot?? Nebo to byl vas umysl, jezisi, jedine debil nejde k doktoru!

MMilanM  06.01.12 10:47

Díky za starost, žiju i po víc než půlroce, ale pro ostatní čtenáře doporučuji určitě přečíst Tereziiiin příspěvek a řídit se jím. U doktora jsem nakonec byl, až asi po týdnu s nějakou banalitou a tohle mu řekl, tak říkal, že po dehydrataci o které vím je tohle normální, ale příště ať ho raději vyhledám. Já na tu hlavu spadl tak jako již několikrát předtím na ledě, když padáte na záda, pak mne hlava nebolela, proto jsem si dovolil takhle riskovat, uznávám, byla to hloupost, člověk nikdy neví …

Váš příspěvek