Otok po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

guapa
1 příspěvek 04.03.12 21:33
Otok po sexu

Dobrý den,

obracím se na vás s prosbou o radu. V podstatě pokaždé po sexu mám problém s tím, že když moje pochva přijde do kontaktu se spermatem, vytvoří se v ní otok, který trvá tak cca den. Nepociťuji žádné svědění, ani pálení a ani nemám problémy s močením. Jedná se jenom o ten otok. Otok se mi ovšem nevytvoří v případech, kdy partner ejakuluje na jiné místo než do pochvy. Tento problém mě trápí dlouhodobě a měla jsem ho již i s předchozími partnery… Vím, že mi poradíte, že mám jít ke gynekoložce (ale ta se taky trápí poněkud překvapeně), proto mě spíš zajímá, jestli některá z žen nemá podobný problém nebo jestli se vám něco podobného někdy nestalo dříve a nemůžete mi poradit co s tím… Každou radu velmi uvítám :) A předem díky!

Reakce:

Helena22  23.09.12 18:49
Otok po sexu

Ahoj,

měla jsem dřív stejný problém, se kterým jsem se potýkala zhruba tak dva roky. Trpěla jsem po styku (pokaždé) otokem. Lékaři se přikloňovali k alergii, imunitě či například nevěrou partnera. Do této doby nevím, čím to mohlo být způsobené. Ale se stejných problémem jsem se také potýkala. Žádnou radu ti bohužel neposkytnu, protože mi samotné nikdy poskytnuta nebyla..

Váš příspěvek