Otok nártu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janabea
2 příspěvky 19.08.15 17:42
otok nartu

Dobrý den mám dotaz již 14 dní mám oteklé obě nohy u kotníku, a bolí mě nárt a bolest vystřeluje do palcu u nohy a bolí mě jako by i šlachy, jedna noha už je lepší ale to druhá strašně bolí, až štípe nebo pálí. Byla jsem u doktora napsal mi furon ale nijak se to nezlepšilo, tak mi napsal antibiotika která mi taky nepomohla nevím už co dál, mám doporučení na ortopedii ale pan doktor tam 14 dní neni a už nevím na koho se obrátit, nemůžu stát jen ležet. Děkuji

Reakce:

Salaba  25.08.15 23:21

Ahoj, a jak se ti to vlastně stalo? to se otoky vyskytly samy od sebe?

janabea
2 příspěvky 28.08.15 18:12

Začala jsem pracovat jako prodavačka tak že jsem celý den na nohách, a asi po měsíci mě to začlo trápit, ale dneska jsem konečně byla u ortopeda který mi nohy prohmatal a udělal sono, řekl že mám propadlou klenbu. Dostala jsem do každé nohy obstřik a musím chodit na rhb. A ještě doporučuje koupit vložky do bot

Matějka.m  24.09.15 22:42

Ahoj, pokud máš práci, kde jsi celé dny na nohou, tak ty gelové vložky nebo rhb boty jsou na to jak dělané. Jen pokud tě to začalo zlobit už teď, tak si myslím, že jsi na obstřiku nebyla naposled :/. Zkus je ještě promazávat gelem

Alexandr Trochta  21.10.15 14:01

Ahoj M. Matějka,
símtě, jaké gely používáš?

Váš příspěvek