Oslabená imunita, malo energie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evka5  15.04.14 11:56
oslabená imunita, malo energie

Ahoj lidičky, co pomůže na oslabenou imunitu a celkové posílení těla, energie, atd. Co dopoučujete?

Reakce:

Miriam2l  16.04.14 12:35

Evko5, a jíš hodně ovoce a zeleniny?
Pokud máš stravu jak má byt-tak doporučuji vyzkoušet např. Mladý ječmen (nápoj). to má super učinky. Říká se tomu taky elixír mládí :) a fakt jako pomáhá to. :palec:

MiluskaRa  22.04.14 12:28

Mladý ječmen doporučuji určitě. Jak píše Miriam2l, ne nadarmo se mu říká elixír mládí.
Můžeš vyzkoušet, sama poznáš a uvidíš no. Nevím co víc bych poradila, pokud tedy jíš, jak máš, oblékáš se :) atd

Denis79  27.04.14 22:16
Oslabená imunita a málo energie

Můžu pomoci, odkud jste? Pracuji v oboru zdravého životního stylu a s těmito problémy máme vynikající úspěchy :) Info: denisvodickova@sez­nam.cz

Martina Pravdová  04.05.14 15:20
Imunita

V naší rodině máme na zlepšení imunity vyzkoušené Imunit echinaceové kapky, mají výtažek přímo z kořene, proto tak dobře zabírají, jak jsem se dočetla, bereme preventině a žádné nemoci ani nachlazení u nás nemají šanci :D

Pavča.R.  18.05.14 19:59
imunita

Echinaceové kapky máme vyzkoušené s manželem, na posílení imunity nám zaberou vždycky, ale vymýšlela jsem co dětem, protože jim moc nejely, nakonec to vyřešil StopBacil sirup z lékárny, který jim chutná, taky je čistě bylinkový, má jich několik a dokonce i tu echinaceu a co je nejdůležitější - pomáhá :cert:

Lemule
2 příspěvky 23.05.14 16:23
vitamin D

Nedávno jsem četla nové studie o vitamínu D jak je na všechno prospěšný i na posílení imunity, tak se na to v lékárně vyptej a zkus ho :)

Sona1991
15 příspěvků 16.12.14 12:08

Já užívám echinaceové kapky, po nějaké době užívání se opravdu cítím zdravější, více vitálnější a mám i více energie :)Můžu jen doporučit!

nik46465  06.03.15 15:06

Mám pro Vás tip na jedny přírodní kapky. Jsou sice trochu dražší, ale myslím, že za vyzkoušení nic nedáte. Znám dost lidí, kterým to opravdu pomohlo. U někoho se účinky dostaví hned, u někoho později. Mě opravdu zabírají jak na imunitu, tak kupuji i jedny na bolest hlavy od stejné firmy a chválím.
Pokud chcete někdo vědět víc, tak napište na můj e-mail a vše objasním. (latte25@seznam)

mat.scudder
20 příspěvků 28.07.15 12:07

Dobrá imunita je podle mě záležitost celkového životního stylu. Mít nutričně pestrou stravu, zdravý pohyb ( dle tělesných možností každého) a dobrou mysl.
Echinaceu užívám taky.

Januliska
2 příspěvky 18.09.15 08:17

Ahoj, souhlasím že otázka imunity hodně souvisí se životním stylem, ale některé vitamíny se podle mě tělu dodávají fakt těžko, obzvlášť když je dneska zejména ve městech problematické najít kvalitní potraviny…já mám teda zkušenosti jen s Biopron Forte, začala jsem ho brát po tom, co jsem celkem dlouhou dobu měla naordinované antibiotika a cítila jsem se celkově slabá. Je to doplněk stravy na přírodní bázi, takže je můžou užívat i děti. Musím říct, že se cítím dobře, žádné obtíže mě netrápí. Rozhodně působí velmi dobře na trávení i imunitu. Ono zdravě jíst je super, ale stejně nevěřím že takhle tělu dodáš opravdu vše co potřebuje…

Karel rebel
1 příspěvek 30.09.15 07:46

Dobrý den dámy, já se starám po rozvodu dám o syna a musím říct, že si opravdu nemůžu dovolit omarodit a nechtěl bych ani aby byl nemocný kluk. Byl jsem tada ve zdravé výživě koupil si ten mladý ječmen, chuťově teda nic moc a syn to takt nedal, ani přesto že to má tak skvělou zelenou barvu. Potřeboval bych pro něco v tabletkách, že to slupne a bude klid. A nedoporučujte mi marŤánky a vibovit a podobné blbinny z reklam, na to já nevěřím. A to forte co tu píšete je pro děti od kolika let prosím vás?

Januliska
2 příspěvky 07.11.15 10:51

Dobrý den Karle, tak to máte můj obdiv že řešíte prevenci dříve než u syna něco nastane:) chápu že zelený ječmen moc nepobírá…já ho teda taky beru, ale taky se musím nutit :( Ten biopron forte co beru je psáno od 3 let, ale myslím že pro děcka jsou chuťově lepší třeba biopron laktobacilky, že jsou fakt něco jako bonbony a zároveň berou probiotika:) a ještě cosi existuje pro ještě mladší děti. Nevím jak starého máte syna, ale třeba např. ve školce je to fakt nápor, tam je ta imunita opravdu potřeba.

puclik88
26 příspěvků 09.11.15 14:57

Kdyz jsem byla vystresovana a vycerpana z prace tak jsem si koupila cisty horcik-magnesko a po 14ti dnech brani mi to vazne pomohlo a od te doby si ho kupuji porad! :)

Váš příspěvek