Ošetření bradavic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dobroslava  05.06.13 10:58
Ošetření bradavic

Chtěla bych se poradit, kdo má zkušenost s vypalováním bradavic tekutým dusíkem, jestli neví co po zákroku? Doktor mi to zmrazí a pak mám počkat až mi za 14 dnů puchýřek sám odpadne, nebo se ho mám snažit hned ten den nějak vyloupnout? Děkuji

Reakce:

truuuu  06.06.13 19:43
vlaštovičník

S tímto zkušenosti nemám, ale na bradavice funguje vlaštovičník, všude je ho teď plno, ten jste nezkoušela?

koltík2  07.06.13 14:30
Bradavice

Po lékařském zákroku problém čtvrt roku se zhnisaným prstem. Nikdo nepomohl. Jen byliny. Na bradavice jedině vlaštovičník. Mazat šťávou z něj a za nějakou dobu je bradavice pryč a bez bolesti a jizvy.

ctihodnymuz
10 příspěvků 02.08.13 09:39

Vypalování tekutým dusíkem je drastický zákrok, který často nevratně poškodí tu tkáň na celý život, přitom recidiva bývá značná. Za tu bolest to nestojí. Bradavice většinou odejdou samy. Jde o psychiku. Můžeš jich mít třeba sto, to vypalování by tě umordovalo. Přecvak v hlavě je do měsíce vygumuje. Věř mi.
Jinak, existují jemnější věci než dusík. Vlaštovičník, česnek, lapis, a pak takové různé jemně leptavé gely v lahvičkách se štětečkem, k dostání v lékárně.

Jitka Závodská  20.01.14 14:32
bradavice

Mám ten samý problém, měla jsem bradavici na chodidle, která byla hluboká. 4 měsíce jsem chodila na vypalování dusíkem. Ani ten nepomohl. Psychicky jsem nevydržela a dala ji odstranit chirurgicky. Je při tom bolestivá lokální anestezie. Výkon sám o sobě nebolel. Mám pořád ovázané chodidlo a čekám, kdy bolest po výkonu ustane.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu