Operovaná cista

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luuukkkaas  20.01.14 18:41
Operovaná cista

Dobrý den, prosím o pomoc.Moje přítelkyně má neustále problém s „cistou“ před 8 lety se jí vyskytla malá kulička (cista) pod uchem ta se bez problémů operativně odstranila a život šel dál. Jenže po 4 letech se kulička za uchem vyskytla zase a pobolívala ji … tak nic jiného nezbývalo než další operace. Neuplynul ani měsíc a zoperovaná cista se naplnil a za místo nateklo hustou hmotou..proto přítelkyni čekala další operace ( doktoři údajně nevybrali cistu celou)
Následovala teda další operace která dopadla úplně stejně. Přítelkyně jezdí každý 2-3 měsíce 70km do Fakultní nemocnice v Brně u sv.Anny a postup se následující….­.Přijede do ordinace v bolestech, pán doktor který momentálně slouží ji napuchnuté a naplněné místo skalpelem nařízne a tekutinu vymačká a odsaje, do otvoru vloží dren aby tekutina odtekla a místo zalepí.
Tak to je každý měsíc až dva…
Pan primář chce ještě jednou operovat ale už je tam riziko, u cisty pod uchem se nachází nějaký nerv který ovlivňuje mimiku tváře, tzn když se operace nepodaří přítelkyně zůstane ochrnutá na obličej a už ji nikdy neuvidím se na mě zasmát a po zkušenostech s tolika operacemi které nedopadli jak se plánovalo takové riziko nehodlá podstoupit.
Prosím o jakoukoliv pomoc která ji pomůže …je mi ji opravdu líto každý měsíc po dobu 4 let se musí jezdit řezat zaživa. Kdyby někdo dokázal poradit jak danou situaci řešit byl bych mu moc vděčný děkuji mnohokrát.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu