Operace slepého střeva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helena666
1 příspěvek 20.12.13 01:20
operace slepého střeva

Dobrý večer prosím o rychlou odpověď má dcera 15 let chytla v neděli 15.12 příznaky akutního zánětu střeva slepého, měla obrovské bolesti doktor z pohotovosti nás poslal domů že máme ledovat, a pokud by obtížím se přidalo zvracení ihned zpět.Jinak ráno v 9 na kontrolu. Zvracení nebylo obtíže se zmírnili, z toho akutního a ráno jsme šli na kontrolu.16.12To už si tam dceru nechali a odesílali na vyšetření sona a gyndy.Po té vypsán příjem, a tebtýž den ve 14hod byla na sále operována klasickým řezem. NOc strávená na JIP.
Od druhého dne 17.12 na normálním pokoji vysoké teploty 40tky, doktoři že je to po operaci normální.\\dcera měla i velké bolesti.
Vzali jsme si v ten den nadstandart že tam budeme sní, a ještě celý den měla 40teploty. Úpěla bolestmi a dehydratací a to co vypila po doušcích vyzvracela. Nechala jsem o půlnoci volat lékaře aby s ní někdo něco udělal, že má veliké bolesti a neudrží mi ani vodu, konečně o půlnociněkdo přišel a dcera dostala kapačku na tekutiny a potom glukozu. Horečky přetrvávaly do dalšího dne do 18.12 po mých dotěrných prosbách at ž něco udělají když jsem viděla v jakém je dcera stavu a stěžovala si na to že jí bolí celé břicho přistoupili k ct kde se potvrdil zánět v ráně, a bez uspání a jakékoli lokálního umrtvení rozpuštění stehů, a vysátí hnisu. Dceři se obrovsky ulevilo i když to bylo velice bolestivé. Rána nebolela sama o sobě ani břicho, ale co mě zaráží už od 2 dne od operace si velmi stěžovala že jí bolí celý bok jakoby směrem na zádech. Má tam velký červený flek a teploty se nám odpoledne toho dne vrátili. Bolesti velké a nepohnula se téměř od operace.Dnes 19.12 jí večer vzali pod narkozu a vyčistili znovu ránu a v tom červeným velkým fleku nenašli vůbec žádný hnis. Udělali tam malý centimetrový řez a operatér mi sdělil že tam hnis nebyl. Strašně se bojím, můžete mi prosím poradit co mám dělat už je to skoro 4 dny od operace a bolesti jí neustupují, jako matka jsem zoufalá, dávají jí celé dny atb léky na bolesti ale už to trvá moc dlouho a nejvíc bolavý červený flek na boku u zad velmi velký nejbolestivější bolí dál. Pochybili lékaři nebo stále v něčem dělají chybu???

Reakce:

klebsiela  13.05.15 20:04
slepé střevo...

Také jsem měla horečky..spoustu vyšetření…na nic nepřišli…tak mě nechali týden na urologii-prý asi zánět močáku…žádné příznaky jsem neměla, jen se domnívali…z ne­mocnice jsem si dovezla nebezpečnou bakerii…už půl roku žádná změna…

kirin
10 příspěvků 15.05.15 10:53

Já jsem naštěstí takové komplikace neměla, po pár dnech mě pustili domů.

Váš příspěvek