Operace rotátorové manžety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maruskalin
1 příspěvek 04.11.11 19:43
OPERACE ROTÁTOROVÉ MANŽETY

PROSÍM O ZASLÁNÍ ZKUŠENOSTÍ NA TOTO TÉMA.JSEM 5 MĚSÍCŮ PO OPERACI A SPÍŠ SE MI PŘIDÁVAJÍ PROBLÉMY, NEŽ ABY SE TO LEPŠILO.MÁM STÁLE BOLESTI VE DNE A HLAVNĚ V NOCI.V ÚTERÝ BUDE VĚDĚT VÍCE.ASI SE MI Z NOŠENÍ ORTÉZI PO OPERACI PŘIDAL I TENISOVÝ LOKET A DŘEVĚNÍ PRSTŮ.DĚKUJI.

Reakce:

jjjjjjj  21.08.12 08:04
bolest ramene

Asi 3 měsice mne boli paže a ramena obě dvě, nejsem si vědoma žadného padu ani nic těžkyho jsem nedělala, jen jsem si par krat o´protahla kosti na žerdi-ale to mne u toho nic nebolelo, až po čase. Mam tak silne nočni bolesti, že mne zavřeli na kapačky, davaji mne opichy, rehabiltace-zlepšilo se to jen o vlasek, diagnozu mam napsanou syndrom rotatarove manžety a pry když to nepřejd emusim na artroskopii-proč mne ale nepošlou na MR? ja se bojim operace, prosim poradte jak se postupuje tadyu tehle diagnozy děkuji

Renča77
1 příspěvek 28.01.13 14:56
Operace rotatorové manžety

Pul roku mám šílené bolesti v rameni. v noci nespím, protože nemužu ležet. je to hrozná bolest-jako kdyby mi někdo zaživa trhal maso a rameno ořezával zubatým nožem. vyšetření mag.rez.bylo utrpením pul hodiny v tunelu 3× mne přišel mudr…nadat, jestli bych mohla laskavě ležet chvíli v klidu, jenže ja ležela, ale co mi dělala ruka to se ani nedá popsat. opět samovolné cukání ve svalech v rameni bolest vystřelující až do prstu-no katastrofa už nikdy víc na vyšetření mag.rez. do Kolínské nemocnice :cert: no a závěr vyšetření-nespolupracujíci neklidná pacientka!! za měsíc jdu na operaci ASK operace rotatorové manžety a nebudete mi věřit jak moc se těším. jen doufám, že operace pomuže :)

mnmn  05.11.14 20:02
rotátorová manžeta ask

Prosím o zaslání zkušenosti s operaci r. manžety.
Jaké byly pooperační bolesti po ask, rehabilitace,
Schopnost se obleknout bez bolesti
Jak dlouhá pracovní neschopnost. děkuji M.

Geyer Karel  07.12.14 07:15
Dotaz na Arthrozu i polyatrózu

Zdravím. Manželka má utrženou manžetu rotátoru levého ramene. Operaci se lékaři bojí provést. Kotník LDK sešroubován šrouby s kouskem lítkové kosti na doživotí. Endoprotéza kolene PDK. Levé koleno dělá bolestivé potíže a vyskakuje. Pravé rameno začíná míti ty samé potíže co levé. Kyčelní klouby - ve zprávě výhradně psáno, že se jedná o artrozu. V páteři jsou nemalé degenerativní změny a v oblasti bederní bez ploténky a další je silně snížena. Trnou ji nohy. Výsledek zdravotní zprávy je, že se jedná o POUZE polyartrozu pohybového aparátu. Mi jako dlouhodobému zdravoťákovi s praxí na oper. sálech se to nepozdává. Mohu se dovědět někde pravdu???.Děkuji za odpověď, ale prosím na email. adresu. Mám potíže s internetem a nemusel bych se zpět na tyto stránky dostati. Přeji hezký den a děkuji. Geyer Karel manžel postižené a prý nemám právo za manželku jednat. Vlastní ZTP/P. Taktéž prodělala 3 mozkové příhody a má potíže s pamětí takže se sama nemůže bránit. Je to smutné. Děkuji. Přeposílám znovu v emailu byla čárka mezi jménem a příjmením. což je špatně.

Váš příspěvek