Operace nadledviny a vyklenutí břišní stěny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanahm
3 příspěvky 01.09.12 10:26
operace nadledviny

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda má někdo po otevřené operaci - osdstranění nadledvinky výrazné vyklenutí boční břišní stěny. Nikdo mě před operací neinformoval o těchto následcích a mám trauma a bolesti do konce života. Pokud to není nutné, jako v mém případě, nepodstupujte otevřenou operaci, ale laparoskopickou.

Reakce:

Bedas
1 příspěvek 07.11.12 09:09
operace nadledviny

Dobrý den,
jsem také po otevřené operaci nadledviny.Po čtyřech měsících po operaci jsou přerušené břišní svaly a rána zhruba 30cm velká hodně bolestivé. O práci a větším zatížení se zatím nedá ani mluvit.

Marti5443
2 příspěvky 19.11.12 10:54
operace nadledviny

Dobrý den,
Jsem měsíc po retroperitone­oskopické operaci nadledviny pro adenom. Jizvy jsou malé, ale pořád mně bolí oklolo pravé ledviny jako by mi tam někdo kroutil pěstí. Jsem pořád unavená a po jakékoliv činnosti doma to hodně bolí, někdy je to až taková štiplavá bolest. Zajímalo by mně jak je to po odstranění nadledviny s hormonama, zatím beru Hydrokortizon 10 mg. Jaká je asi pravděpodobnost, že se udělá ten nádor i na druhé nadledvině, slyšela jsem názor, že se to stává po nějaké době často. Ják je to po operací s prací, mám ji fyzicky hodně těžkou a ještě v chladném prostředí. Zatím si vůbec nedovedu představit, že se k ní vrátím. :(

Váš příspěvek