Operace karpálního tunelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

minulkah  19.06.13 15:58
Operace karálního tunelu

Dobrý den, dne 24.5.2013 jsem podstoupila operaci karpálního tunelu, Je mi 30 let a doktor co mě operoval říkal, že jsem dost mladá a že je to spíš vzácnější v tomhle věku. Chtěla jsem se zeptat jak dál postupovat, protože si myslím, že nebudu moci vykonávat práci co před onemocněním. Moje doktorka mě poslala se všemi zprávami k závodnímu lékaři, aby se na to podíval. Zjistila jsem si, ale že tohle řeší pracovní lékařství. Tak by mě zajímalo, jak mám postupovat. Děkuji předem za odpověd

Reakce:

jfm  19.01.14 19:15
problém po operaci

Dobrý den,
před rokem jsem prodělal operaci karpálního tunelu na levé ruce. Stále mne ale bolí v jizvě při ohybu zápěstí a roztažení prstů. Operatér tvrdí, že se mi nerv regeneruje, ale je zajímavé, že druhé měření EMG po operaci zase zjistilo zhoršení karpálního nervu této operované ruky. Na pravé ruce mám středně poškozený karpální nerv již déle než 3 roky a na operaci se mi nechce když mám problém s operovanou rukou.

legoš  28.03.16 15:06

Dobrý den, byla jsem na operaci 15.2.2016 a mam stale otok v mistě jizvy, rána boli, štipe palí, prsty pohyblivé ale zapěsti velmi špatné, tahne to, byla jsem na rehabilitaci a nic nepomohlo, takhle se nemužu vratit do prace děkuji Martina

jfm  28.03.16 17:29
žádná změna

Takže 4 roky po operaci a žádné regeneraci nedošlo. Při roztažení prstů cítí tah v jizvě, podle jiného doktora nejspíš došlo ke srůstům. Před operací jsem měl brnění ruky jen ráno, nyní mne bolí celý den…

Váš příspěvek