Opakující se deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

satanica63
1 příspěvek 16.07.16 13:23
Opakující se deprese

Nevím, jak začít-mé dětství nebylo moc šťastné, matka mě neměla ráda, to způsobilo mé nízké sebevědomí. Během života se udála spousta špatných věcí, zemřel mi syn, pak mi nečekaně zemřel tatínek, na kterém jsem byla citově závislá. Rozvod s alkoholikem, který mě bil. Když už to vypadalo, že začal klidný život, onemocněl můj syn vážnou nemocí. Přišly deprese a ty trvají s přestávkami doteď.16 let jsem byla sama se třemi dětmi, všechny vystudovaly, odešly z domu a deprese zesílily, přišlo to tak náhle a jsem sama. Několikrát jsem přišla o práci, byla doma zavřena sama a bez peněz. Teď se to stalo znovu, firma zkrachovala a já jsem bez práce, zase sama doma. Připadám si zbytečná, mám pocit, že už všechno bylo a nic mě nečeká, že jsem vlastně nic nedokázala, jen zkazila svým dětem život svými depresemi. Napsala jsem jen zlomek toho, co mě v životě potkalo, momentálně vůbec nevím, jak dál, na psychiatrii chodím, léky beru. Chtěla bych slyšet názor ostatních, co si o tom myslí a co mi poradí…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek