Onemocnění rakovinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milada bylokova  03.02.14 12:46
onemocnění rakovinou

Dobrý den před rokem jsem prodělala léčbu rakoviny prsu mám 25letého syna který má pul roku bulku pod paží a bulku na varleti a nechce k doktorovi že se stydí ale já pevně doufám že ho uprosím aby šel kde bych ho měla obednat prosím o radu

Reakce:

toncamarna
1 příspěvek 04.04.14 23:49
onemocneni rakovinou

Pani milado, nepisete jak je syn stary, ale v kazdem pripade by mel jit k obvodnímu lekari a ten urcite bude vedet jak dále postupovat cim drive, tim lepe.sama jsem prodělala léčbu rakoviny prsu, operaci, chemoterapii, ozarky, je to uz 10 let a zatím jsem v poradku hlavne diky tomu ze jsem sla k lekari včas. hodne stesti.

Marita65  06.04.14 09:23
rakovina

I já proděla rakovinu prsu, bude to letos 10let, jsem v pohodě„zatím“ člověk už nikdy neví. Paní Milado syn by měl jít k lekaři, nejspíš nejde o nic vážného když už stím chodí půl roku, ale i tak.Mam v okolí případ kdy 25 lety onemocněl rakovinou varlat bylo to vážne pry je zatím vše ok a to mu lékaři nedávali moc naději, ale člověk nikdy neví. Musíte ho donutit my co jsme tou rakovinou prošly máme na věci jiný pohled. Přeji hodně štěstí.

Elena 8  06.04.14 14:07
samoléčba

Znáte silice od spol. doTerra? piste si kde je dsehnat a vyzkoušejte tuto úžasnou moc přírody durha@seznam.cz velmikladné reference

Váš příspěvek