Odstranění vrásek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dagmar1234  08.06.15 14:34
Odstranění vrásek

Dobrý den. jak jste se zbavili vrásek? nějaké tipy? už se delší dobu rozmýším a právě jsem se rozhodla, že se jich chci už zbavit.

Reakce:

rozárie_oO  17.06.15 10:00
vrásky

Dobrý den, bohužel za sebe musím říct, že u vrásek je důležitá prevence a pokud už jich máte dost, těžko se jich kompletně zbavíte :x Já jsem na prevenci kašlala a začala jsem se o pleť starat až když se objevily vrásky…natírala jsem se různými levnými i drahými krémy, používala séra a další serepetičky…nakonec jsem si nechala do obličeje napíchat kyselinu hyaluronovou, což mi pomohlo, ale vydželo to jen pár měsíců. Teď jsem objednaná na konzultaci a chtěla bych jít na nitě (říká se tomu taky ftc therapy). Nedávno jsem viděla fotky, jak na nich byla dáda patrasová a moc se mi líbil výsledek :)

adelaada  30.06.15 14:33
vrásky

Ahoj. Osobní zkušenost nemám, mám 25, takže vrásky se mi zatím vyhýbají, ale moji mámě jsme s bráchou kupovali aplikaci 3D nití- to je zákrok, kdy doktor vpichuje do kůže jakési nitě, okamžitě je vidět výsledek, a mamka říkala, že to jen chvilkama zaštípalo. Hodně omládla a to jsou jenom vrásky. Byla na tom v brněnské klinice Perfect Clinic, kde pracují špičkoví doktoři, kvůli nim se mamka rozhodla do toho jít.

Wiki2323  16.07.15 18:49

Je nějaký rozdíl mezi botoxem a těmahle nitěma? v čem jsou třeba nitě lepší?

adelaada  10.09.15 12:32
vrásky

Jsou to úplně jiné látky a vypichují se jinak. Většinou, když jde někdo na liftingové nitě (aplikují se vpichem většími injekcemi, nitě se uchytí a vypnou tak plet) tak se kombinují i s botoxem-třeba čelo a mezi očima.
Jinak u mladších se dává botox a kys. hyaluronová

Molkka  25.08.16 23:33

Myslím, že hlavní je opravdu prevence. Takže mazat, mazat, mazat. Zkouším tento krém http://www.pevoniaeshop.cz/…agenovy-krem, který jsem dostala na narozeniny a jsem z toho zatím nadšená. Je příjemný i na mé problémové pleti. Snad se s vráskami seznámím až dost pozdě :)

opakov  04.10.16 12:20
odstranění vrásek mezonitěmi

Tuto metodu určitě nedoporučuji, vydrží velmi krátce, cca 3 měsíce a není to levná věc. To výplně vydrží přece jen déle. Byla jsem na nitích, celkem 15 kus :,( ů, různé délky a postupů zavádění, atd, vše jsem poté dodržovala, efekt byl okamžitý, ale po 3 měsících nikde nic.Je to jen výdělek pro lékaře a útok na peněženky klientů. :,(

janickapiterkova
7 příspěvků 22.11.16 12:17

Doporučil by mi někdo nějaký krém proti vráskám, který skutečně aspon trochu funguje?

opakov  22.11.16 15:19
krém na vrásky

Krém na vrásky, aby byl opravdu účinný tak, jak byste chtěla, opravdu není. Na vrásky jedině platí výplně a botox, ten zamezuje mračení se. Jinak samozřejmě je třeba plet´natírat krémem vhodným pro danou pokožku a to Vám nejlíp poradí např. kosmetička. Čím je člověk starší, tím musí o kůži více pečovat. :think:

Váš příspěvek
Další témata z kategorie