Odstranění dělohy po neúspěšné konizaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aran
1 příspěvek 09.07.13 20:27
Odstranění dělohy po neúspěšné konizaci

Dobrý večer, jsem tu nová.13.6. jsem šla na preventivní prohlídku ke gynekoložce protože mi 3 měsíce nepřišly měsíčky. Mám již 48 let a měla jsem již delší dobu příznaky menopauzy,/ noční pocení, návaly, atd/. Trochu jsem se děsila i těhotenství, ale domácí testy vyšly negativně. Lékařka mi potvrdila, že těhotná nejsem a potvrdila nástup přechodu. Po vyšetření sono konstatovala, že vše vypadá v pořádku a uvidíme se opět po roce. Spokojená jsem odešla domů. Leč po 10 dnech mi volala, že se na stěrech objevil problém, ať hned přijdu. Takže jsem hned došla byla mi doporučena částečná konizace čípku. Po ní po probrání z narkozy mi operující lékařka řekla, že pro jistotu odebrala čípek celý i část vzorku děložního hrdla. Výkon byl proveden 24.6. a šla jsem domů. První týden vše probíhalo v pořádku a pouze jsem špinila. Pak mě začalo bolet břicho a začala jsem krvácet. 7.7 jsem jela zpět do nemocnice a 8.7. mi udělali kyretáž. V té době již byly k dispozici i vysledky z histologie cípku a odebrané tkáně. Bylo mi řečeno, že bohužel tento zákrok nestačil a je nutné odebrat celou dělohu. Nyní tedy budu čekat doma, zotavovat se a do 14 dnů až přijdou výsledky z vzorků kyretáže jdu hned na operaci s dělohou. Chtěla bych se zeptat, zda mne po ní čeká ještě chemoterapie nebo ozařování? Máte někdo zkušenosti? Děkuji za odpověď.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek