Co jíst po antibiotikách? Očista

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

korrr  30.11.10 11:48
Očista těla po antibiotikách

Dobrý den,

tento týden dobírám antibiotika, chtěla bych poradit jak nejlépe, nebo spíš co si mám naordinovat po této léčbe, abych tělo od prášků vyčistila? V září jsem měla atb na 10 dnů a teď po dvou měsících další na 5 dnů…po tak krátké době mi to přijde až příliš..Děkuji za radu!!

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 30.11.10 17:58

vy si můžete tak akorát naordinovat sprchu…teda pokud nejste MUDr. jo, a málem bych zapoměl…na pomeranč s vysokým obsahem vit. C vlastně také máte nárok…ten tu imunitu povzbudí…

korrr  30.11.10 20:04

Děkuji za milý příspěvěk.. :think: probiotika to jistí.....

Dr.House
622 příspěvků 30.11.10 20:04

myslím si úúúplně to samé :-)

korrr  30.11.10 20:10

Akorát jsem je teda měla zobat rovnou s počátkem atb,.Ále snad mi tu paseku uvnitř dají dohromady i po :-) hezký večer

Bábina
1450 příspěvků 09.12.10 18:56
Očista po antibioticích

Jasně doktore a ještě zinek a selen s C vitamínem a já bych si dala 1|2 l kefíru a máte to za sebou.Hlavně ten kefír nebo dobrý smetanový jogutr s laktobacilem.To je to nejlepší co po antibiotikách pro své tělo můžete udělat.Tu sprchu sice můžete taky,ale nevim jestli bude tak účinná jako ten kefír.Lékař Vás ale měl upozornit ,že to dobrání léku máte jíst kysané mléčné výrobky.Ale to by jsme zase neměli co dělat mi tady.

Váš příspěvek