Oblečení na kolo nebo běhání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zanyka1
5 příspěvků 07.07.11 12:22

Ahoj, jaká značka sportovního oblečení Vám nejvíc vyhovuje na kolo nebo běhání?

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 09.07.11 08:54

nejlíp bude vyhovovat když si vezmete helmu a chrániče!

zanyka1
5 příspěvků 11.07.11 09:29

Děkuju za tip :-) Helmu na kolo už beru jako samozřejmost, chrániče teda nepoužívám.
Spíš mi šlo o to, jestli má někdo nějakou osvědčenou značku…

Dr.House
622 příspěvků 14.07.11 07:35

......helma a chrániče (osvědčená ochrana)

Petr2  05.08.11 18:26
Sensor

Já používám Sensor,
Značku Sensor mohu doporučit i jako funkční prádlo (termoprádlo). Oboje používám již několik let a jsem naprosto spokojen…

zanyka1
5 příspěvků 29.09.11 12:29

Moje kamarádka si koupila před měsícem dres na kolo od jdné značky..myslím, že se to jmenuje rogeli. Byla v něm už párkrát na kole a byla spokojená. sice sem se s tou značkou nikdy nesetkala, ale přemýslím, že bych zkusila něco nového :-)

Zdenkaunu  31.10.11 19:22

Ja nebeham :-) jezdim jen na kole a to v tričku a v nějakých kalhotech. Jen pod triko nosim funkcni pradlo. Jinak klasika :-)

Lenka Půž.  08.11.11 14:06

Na kolo asi Nike, Adidas, Reebok, Rogelli, nijak neuprednostnuji znacky. Spis v cem se citim pohodlne. Obleceni vybiram hlavne podle pohodlnosti, boty ty uplne a pak uz zalezi jestli je zima nebo teplo. (Bunda, vetrovka, funkční prádlo).

Bonparka_88
9 příspěvků 10.11.11 14:59

Co se týče mě, tak já spíš jezdím jenom na kole. Ale mám oblečení od Alpine a Rogelli. Mám od nich věci už několik let a jsem s nimi spokojená. Kvalita odpovídá ceně bych řekla.

MirkaZikova  15.11.11 09:04

Ahoj, ted kdyz koukam, tak se tady hodne resi Rogelli, da se to sehnat nekde v obchode, ja se koukala a nikde jsem to nevidela. Radeji to kupuji v kamennym, abych si ho vyzkousela. Diky za tip.

Mirek4  16.11.11 08:05

Ahoj, na běhání používám nikový kalhoty i bundu a na kolo cyklo dres, ale značku bohužel nevím :-(

Andrea8  22.11.11 11:11

ahoj, sportovní oblečení používám jen jedno a to rogelli. Hodne jsem o něm četla prave na diskuzich a zkzusila jsem ho jednou a od te doby ho kupuji.

Michal83  22.11.11 12:37

Ahoj,vezmu si co mam po ruce. Sporotvni obleceni nijak nerozlisuji, hlavně že splní co má. Jen bundu mam Alpinku, zbytek sporotvního oblečení mi kupovala manželka, ja to ani moc nekupuji, nemam rad nakupovani mezi lidnmi. Ale myslim, ze ta ho kupuje stejne prres internet.

Michal83  22.11.11 13:30
zanyka1 píše:
Ahoj, jaká značka sportovního oblečení Vám nejvíc vyhovuje na kolo nebo běhání?

Tak helma a chranice je asi to nejlepsi oblečení co si muzete vzit. Sportovni obleceni? Klasicke sustaky a nepromokavou bundu.

Lucka Michlová  24.11.11 10:41
smajlik

Ahoj Zanyko. Copak na znacce zalezi? Mne teda vubec. Jestli tobe ano, tak mam bundu rebok, to stejne klahoty a boty mam najky.

Miškamoja  24.11.11 17:12
...

Tak mi to nedalo a na to rogelli jsem mrknula, protoze tady o tom kazdy basni. Jo asi bych si tam vybrala.

EmkaR  25.11.11 09:56

to bych musela nejdriv zacit s tim běháním :-) Ale to bych teda i mohl, kdyz tak premyslim, at se nenudim zbytecne doma. Mam zkusit rogelli?

Evuse5
3 příspěvky 16.02.12 14:17
oblečení na kolo nebo běhání

Ahoj…jedině Rogelli :) :) opravdu muzu doporučit :srdce:
Mam od nich snad veskere oblečení na běhání a na bězky…na kole moc nejezdim :)

Pavlínka003  01.05.12 16:08
Legíny Dragonfly

Ahoj, zkuste oblečení od značky Dragonfly. Je teda primárně vyráběné a určené na Bikram jogu, ale používám jejich legíny i na běhání. Jsou dokonale elastické, nestudí mě a hlavně nemají žádné tvrdé svy a gumu v pase. Fakt naprosto suprový. Nejsem teda žádná extremistka, ale na to moje běhání po parku jsou víc než dobrý :-) Nevím, jestli se smí do diskuse vkládat odkazy, tak stačí, když do seznamu napíšete „Dragonfly“ a máte je hned na prvním místě.

teja35  29.11.12 13:10

Já ani o značce rogeli pořádně neslyšela a po roce zjistím, že od nich mám kalhoty na běhání :)
Vybírám si na kolo větrovku a u nich se mi jedna líbí a jak brouzdám po stránkách, tak narazím na stejné kalhoty co mám já. Značky moc nesleduju a ten nápis je malý, takže sem si toho ani nevšimla :)

NikcaC  02.11.14 09:47

Trochu oživuji diskuzi. Na kolo i na běh myslím, že se dá použít to samé oblečení. Pokud nechci moc utrácet tak kupuji v Lidli ale zas pokud chci aby mi to vydrželo dýl tak mám dobré zkušenosti se salomonem. Koupila jsem tam oblečení a běžecká obuv je taky kvalitní. A na botách si dám záležet, protože mám špatné zkušenosti s bolením nohou, kvůli levným botám.

Katka871  15.03.15 12:04

Ahoj, zkoušela jsem různé prodejce a potkala jsem se i s problémy typu nedoručení zboží, dlouhého čekání atd. Nakonec sem se dostala ke stránce se kterou jsem spokojena, kupuji tam hlavně funkční prádlo. Je sice trochu dražší ale zase designově hezčí, myslím že si každý vybere. Ještě dodám že se mi povedlo některé prádlo ze začátku zníčit špatným praním tak tady radši přikládám ještě jeden článek http://ekonomika.idnes.cz/…t-/test.aspx?….

Išta-r
5 příspěvků 23.03.15 14:40

Ahoj. já tu teď budu asi za totoálního ignoranta značek ale jsem strašně spokojená se sportovním oblečením z Lidlu nebo Tchiba. je to za super cenu a ta kvalita je vyhovující. mám odtamtud hlavně kalhoty do fitka a trika. a s těmi jsem spokojená. samozřejmě se mi líbí ty nejnovější kolekce všech velkých značek, ale zase dávat skoro dva litry za kalhoty mi přijde šílený.

Michael R  24.11.15 13:53

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, co říkáte na tyhle boty na běhání http://www.fashionstore.cz/…boost-1.html Myslíte, že jsou dobré?

Celitka  11.05.16 16:19
legíny

Zdravím, nosíte na běh legíny? Přemýšlím, jestli si koupit nějaké přímo na běhaní, zda to mám cenu nebo ne

terka.ter  18.05.16 19:36

Já na běh nic jiného nenosím, jsou nejpohodlnější, nepadají a neplandají když fouká vítr. Za mě jasná volba

Celitka  30.05.16 20:13

A jakou mmáte značku, jestli se mohu zeptat? Chtěla bych právě něco kvalitního, aby mi to vydrželo…

terka.ter  31.05.16 11:59

Kupuji je na ***.cz, mají tam nejlepší výběr a jsou strašně moc pohodlné

Edit admin - odstranění odkazu

Celitka  31.05.16 12:01

Děkuji moc za tip, mrknu se na ty jejich stránky, snad se mi nějaké budou líbit

terka.ter  31.05.16 12:25

Nemáte za co, snad si tam vyberete, já jsem s nimi naprosto spokojená

jarka.modra
26 příspěvků 20.07.16 18:19

Ja mam rada znacku CANNONDALE :-) maji skvele obleceni z dobreho materialu a objednavam ho vetsinou z eshopu

puclik88
26 příspěvků 19.09.16 16:58

Ahoj kde nakupujete prosim leginy na sportovani? Hlavne na ten beh? diky

Anonymní  20.09.16 14:38

Ja nakupuji na internetu v eshopu nej leginy, ale maji i jine styly tech legin. :) maji hodne velkou nabidku tak si projdi asi jejich eshop a uricite vyberes

Váš příspěvek