Občasná bolest na hrudi a zhoršené dýchání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martin87  16.01.12 14:07
Obcasna bolest na hrudi a zhorsene dychani

Dobry den,

Je mi 24 let, pred mesicem (v prosinci) mi byla zjistena infekcni mononukleoza, byl jsem hispotalizovan na tyden v nemocnici. Pri kontrolnich odberech na zacatku ledna bylo vse v poradku az na vysokou hladinu bilirubinu v krvi. Citil jsem se lepe i kdyz jsem se citil porad oslaben.

Nicmene tak pred tydnem me zacalo obcas bolet na hrudi, presneji receno na hrudni kosti, nekdy bolest postupuje do leva, nekdy do prava. Obcas se mi kvuli tomu i hure dycha. Tyto problemy mam i v klidu ale kdyz lezim tak se to zlepsuje.

Predchozi profese zahrnovala praci u pocitace, pote jsem studoval, opet obor zahrnujici pocitace, u kterych travim hodne casu i do ted.

Nekdy me boli zada, nejcasteji pod lopatkami. Prosim o radu.
Muze to vse byt spojeno s mononukleozou?

Reakce:

Adalberta  18.05.12 17:22
Vyřešil jste to nějak?

Martine, přišlo se u vás na něco? mám ty samé potíže. u imunologa přišli jen na zlatého stafylokoka. nejdřív šlo jen o ty bolesti na hrudi, přesně jak píšete, na hrudní kosti a teď se k tomu přidalo i zhoršený dýchání, pocit, že musím to něco, co mi v krku vadí, vykašlat… ale obávám se, že se na nic opět nepříde…

Dalibor6
19 příspěvků 27.07.12 11:46
RE: bolest

Nemáte někdy pocit, že vás píchá mezi lopatkami, přímo v páteři? Dalibor

sixtyn
1 příspěvek 11.03.15 22:53
dobry den

Je mi 17 pred tydne v pondeli jsem spadla v tramvajce a vyrazila hsem si dech a od te doby mi se spatne dycha treba dneska jsem byla za barem a uklizela zacala se mi trochu tocit hlava a spatne dychat tak mne vyvedly ven tam se mi uz dychalo lepe pak jsem sla spatky do vnitr a po nejake dobe se mi to zase vratilo tak nevim co to je
Dekuji za odpovet

Váš příspěvek