Noční nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michal1234  06.06.13 13:32
nocni nevolnosti

Dobrý den, již delší dobu pozoruji nevolnosti, které mě budí a nenechají mě vyspat..Je jedno, jestli jdu spat v devět večer, či v jednu ráno. Ale den co den, mě kolem ctvrté páté hodiny ranni, probudi pocit na zvracení, aniž bych šel zvracet..tento pocit mi přetrvává do té doby, nežli mě donutí vstát. Všiml jsem si také, že hodně často se probouzím naprosto propocený a to ať mám v pokoji teplo, či chladněji. Nevolnosti, přes den nijak nepociťuji. je pravda, že jsem často hodně unavený, ale mám za to, že to je způsobeno třísměnným provozem v práci. Troufám si říci, že žiji i poměrně zdravím životním stylem, sportuji a co se týče jídla tak nestrádám. Vůbec bych to neřešil, ale už to přetrvává poměrně dlouho…děkuji za radu a s pozdravem Prokop. M

Reakce:

Michal1234  06.06.13 13:37

Ještě jsem opomněl, že poté co mě tento pocit postihne, již nemohu zabrat.

ivana.iv  04.09.13 00:58

Ahoj, mam uplne to same a myslim si, ze je to od krcni patere, uz to mam nekolik mesicu kazdou noc, zabira mi jedine Neurol :(

miranda1977  29.08.14 04:04
to sedí

Aha, tak to je asi taky můj případ. Bolesti krční páteře směrem k levému rameni mám i přes den a v noci se takto budím.

Váš příspěvek