Nevysvětlitelné bolesti hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martankaa1
1 příspěvek 04.07.11 22:28
nevysvětlitelné bolesti hlavy

Hezký večer,nejraději bych se zeptala m¨dr.House,jestli sem chodí:)Mám za sebou 3 měsíční martýrium chození po lékařích.Trápí mě bolesti hlavy,špatné vidění na jedno oko,tlak v hlavě a za očima.absolvovala jsem dost vyšetření-nic určitého se nezjistilo!Takže mi byl nasazen Imuran a kortikoidy.Po kortikoidech se vidění trochu zlepší,ale nemůžu ho brát věčně,že?Po Imuranu je mi zle od žaludku,takže taky žádná pohoda.Navíc mě trápí pocení,závratě,jako by nedokrevnost hlavy.Je ještě možno nějak stanovit diagnozu?Nebo se jí nedopátrám?Dok­toři,jak vidí,že to složitější,pře­hazují si mě jak horký brambor,hlavně aby nic nemuseli řešit :cry: Díky za rady.

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 15.07.11 10:44
Bolesti hlavy

Pokud hledáte doktora House,můžete vstoupit na jeho soukromou stránku.Máte obálku u nick.Najděte si někde jeho nick s obálkou.Na tu klikněte a jste tam.A můžete se ptát jeho osobně.Pokud Vás pošle pro bylinky za mnou,je to stejný způsob spojení.

Bábina
1450 příspěvků 16.07.11 11:31
Bolest hlavy

Registraci máte provedenou.Teď si najděte někde Hausovo logo a klepněte na jeho obálku.A jste u něj v soukromí.Už jsem ho informovala,že ho hledáte.Jinak Vás hledat nebude.Uvědomte si,že diskuse je ohromná a bolet hlavy běží asi na 6ti stránkách.Musíte ho bohužel vyhledat Vy,pokud hcete jeho pomoc.Já na Vás narazila náhodou,že dělám na stánce vedle.

LiborB
24 příspěvků 24.07.11 22:45

Dobrý večer martankoo,
bolesti hlavy mohou mít více příčin - kromě skříplého nervu na páteři bývá posledních několik let příčinou pobyt ve stojatém mikrovlnném poli elektromagnetických mikrovln. Nestěhovala jste se během posledních 12 měsíců? Samozřejmě bez osobního setkání těžko diagnostikovat, ale špatné vidění na jedno oko může souviset se spinovou rezonancí železa díku vlivu mikrovln. Potom naše tělní tekutiny nemají složení a vlastnosti jaké mají mít a oko a oční nerv nedostává to co má dostat tak jak to má dostat. Železo v těle potřebujeme pro přenos kyslíku a s tím by mohly souviset ty pocity závratí a nedokrvenosti hlavy. Díky vlivu moderní elektroniky železo není jaké by mělo být a tělo je neumí správně přenášet a zpracovat. A může za to i kvalita vody, která je příšerná - už jste někdy viděli v Německu mobilní vysílače na vodojemech? V česku je to všude a pak máme být zdraví. Protože s tím však souvisí celá řada dalších věcí

Doufám, že Vám tyto informace pomohou
Zdraví Libor

Dr.House
622 příspěvků 25.07.11 09:24

já sice nevím kdo jste, ale s tím železem bych se tu moc nerozčachrovával, tolik pravdy na tom zas není co tu píšete v souvislosti s bolestí hlavy. hlavně, nízká hladina Fe by byla viditelná na krevním odběru, jenže to nejspíš asi nebylo, páč to tu nikdo nezveřejnil, železo nemá vztah s bolestí hlavy, minerály jako všeobecně přispívají k dobrému stavu jejich úbytek však spouští něco jiného,minerály s tímto případem nemají nic společného přímo s bolestí hlavy, závratí, a tlakem za okem.
jen vás poprosím, všiml jsem si, že tu rozdáváte úsměvy na těch odkazech , nechte si je pro sebe a nebo je dávejte jiným způsobem. tyhle stránky nefungují jako reklama. mimochodem to máte i v těch rádoby podmínkách užívání …

LiborB
24 příspěvků 25.07.11 16:59

Vážený Dr. House,
asi to nebylo z mého příspěvku dostatečně vysvětlené, ale nemluvím o nízké hladině železa. Mluvím o tom, že kvalita železa a tělních roztoků je jiná než by měla být a to vědí všichni biochemici. Ti kteří se vodou zabývají důkladněji, např. technici pro jaderné elektrárny také vědí, že voda už není co bývala. O žádném úbytku minerálů tedy nemluvím. Jinak z praxe plyne, že uvedené věci na zdravotní stav člověka vliv mají a pokud to někdo nechce vidět a zametá to pod koberec je jeho věc.

Pokud se Vám mé příspěvky a „úsměvy“ nelíbí, máte svobodnou volbu číst si něco jiného. A co se týká Vaší glosy o odkazech a reklamě - v „pravidlech diskuze“, sekci „je zakázáno vkládat příspěvky“ se výslovně píše:

„je zakázáno vkládat text obsahující text porušující autorská práva (např. text zkopírovaný z jiných stránek), vždy uveďte raději odkaz na původní zdroj textu.“ Proto uvádím odkaz na původní zdroj.

Na stránky www.vitalion.cz jsem narazil nedávno a protože jsem měl pocit, že můžu být čtenářům užitečný a pomoci jim případně je povzbudit a inspirovat, tak to udělám. Pokud vy chcete být na lidi nepříjemný je to Vaše volba.

pokmarka  25.07.11 18:01

Moje známá měla podobné příznaky,vysadila antikoncepci a je v pohodě.Tak nevím :-(

Dr.House
622 příspěvků 25.07.11 19:53

ježíšku na křížku, mě ale nezjímají technici v jaderné elektrárně, to si běžte zkoumat jinam, tady lidi píšou protože potřebují pomoc, a né to maskovat těmahle žvástama, zakládejte na fktech když už si chcete hrát na spasitele ale nepište tu blbosti jako tělní tekutiny nevim co nebo kdo jste,ale lékař nebo léčitel nejste a pokud ano tak jste na tom opravdu bídně a s takovou vizitkou si uděláte hambu nebo vám jí udělám já. mě nezajímájí vaše úsměvy, nepotřebuju je, pokud někdo ano, tak prosim, nic proti tomu nemám, ale nepište tu bláboly. budu si vás hlídat a kontrolovat co tu lidem radíte! nejste první a nebudete ani poslední…a ten odkaz je mi taky fuk, ušetřete se příště těch románků, já si to stejně nečtu celý, protože kvótu zbytečných slov pro paličaté hlupáky jsem vyčerpal…hezký večer přeji..

Dr.House
622 příspěvků 25.07.11 19:54
pokmarka píše:
Moje známá měla podobné příznaky,vysadila antikoncepci a je v pohodě.Tak nevím :-(

to je hezké, jenže já nevím zda zadavatelka má ještě HAK a nevím ani její anamnézu, čekal jsem že se mi ozve jak psala bábina na soukromou stránku ale nic, tak bohužel, nemůžu řešit něco, když tu ta dotyčná není a nereaguje…

Bábina
1450 příspěvků 25.07.11 21:04
Nejasné bolesti

Doktore,omlouvám se ,že jsem Vás vehnala do tak pofiderní diskuse.Paní co píše o vysazení hormonální antikoncepce dávám za 1,To je možná varianta.Je možné také vychytat jiný druh co jí bude lépe sedět.Ale zadavatelka neuvedla žádný pořádný příznak,tak bolest může být od čehokoliv od páteře až to klimakterické potíže,protože věk není uveden.A protže se neozvala a ni zde a ani Vám,tak asi se na problém konečně pšišlo.Pan Libor nám tu ukazuje svojí seštělost z internetu,ale diagnozu nestanovil,léčbu nenavrhl.Jen dal odkaz na jiné stránky.Hm.Taky práce.Ale myslím si,že pán si spletl stránky.Hezký večer všem

Váš příspěvek